27.08.2014

  10 günde 5 kilo nasıl kilo verebilirim, on günde beş kilo verdiren diyet tarifi ve beslenme menüsü

  Sponsorlu Bağlantılar

  10 günde 5 kilo vermeniz için işte uzmanların size önerileri bakın bu kadar kısa zamanda 5 kilo nasıl veriliyormuş hep birlikte öğrenelim.
  Dünyaca ünlü sağlık dergisi Men’s Health tarafından yayınlanan bir yazıda 10 gün içinde 5 kilo vermek için yapılması gereken 6 şey listeleniyor. İşte 10 günde 5 kilo vermek için 6 tavsiye…
  diyet1 7939
  Çiğneyin ve alfabeyi sayın

  Çiğnerken bir yandan da alfabeyi saymak daha uzun süre tok hissetmenizi sağlar. ABD’li bilim adamları tarafından yürütülen araştırmalara göre alfabe sayanlar yemekleri 25 kez yerine 40 kez çiğnedi.

  Süt ve et

  Et yemeden 90 dakika kadar önce süt tüketmek iştahı bastırarak aşırı yemek yemenize engel oluyor.

  Komedi filmi ve patlamış mısır

  Uzmanlar, komedi filmi izlerken yemek yiyen erkeklerin kan şekerinin dengelendiğini ve daha çok yağ yaktığını ortaya koydu. Yağsız patlamış mısır ise bel çevresindeki yağları yakmaya yardımcı olabiliyor.

  Küçük porsiyon fazla yediriyor

  Pennsylvania Üniversitesi bilim adamları, birkaç tabakta küçük porsiyonlarda yemek ısmarlamanın fazla yemeye yol açtığını ortaya koydu. Yemeğe başlamadan önce domates çorbası için. Domates en tok tutan gıdalardan biridir.

  Bacaklarınızı çalıştırın

  Syracuse Üniversitesi’nde yürütülen araştırmalar, bacaklarını çalıştıranların vücutlarının üst kısmını çalıştıran diğer insanlardan daha çok kalori harcadığını ortaya koydu.

  Sıvı öğle yemeği

  Kilo vermek isteyen kişiler her öğünde en az 600 kalori almaya ihtiyaç duyar. Bunun yüzde 17’si protein, yüzde 8’i yağ ve yüzde 75’i karbonhidrattır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  1 haftada 3 kilo vermek isteyenler için diyet tarifi ve beslenme menüsü

  Zayıflatıcı soğan kürü, soğan suyu diyeti nasıl yapılır, soğan suyu içerek zayıflayanlar

  Bu sayfadaki "10 günde 5 kilo nasıl kilo verebilirim, on günde beş kilo verdiren diyet tarifi ve beslenme menüsü" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *