28.08.2014

  2013 Acil Arama Filminin Konusu Özeti ve Yorumları

  Sponsorlu Bağlantılar

  Acil Arama Film Fragmanı izle 2013

  Acil Arama Film fragmanı izle. 2013 yılına damga vurması beklenen yapımlardan bir tanesi olan Acil Arama film fragmanı’da yayınlandı. Bşrolünde Oscar Ödüllü oyuncu Halle Berry’nin oynadığı yapım oldukça dikkat çekiyor. Acil Arama Film Fragmanı izle 2013.Berry’nin 911 Acil yardım hattında santral görevlisi olarak çalışan bir kadını canlandırdığı filmin konusu gerçekten tuhaf ürkütücü filmde nefesleri kesen sahneler yaşanacak. Acil Arama Film fragmanı izle. 2013

  Televizyonda gerilim türündeki işleriyle tanınan Brad Anderson’un yönetmenliğini üstlendiği ”Acil Arama”nın başrolünde, Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry yer alıyor.
  Berry’nin 911 Acil yardım hattında santral görevlisi olarak çalışan bir kadını canlandırdığı filmin konusu şu şekilde:
  ”Merkezi arayan genç bir kızın sesi, evine zorla giren biri olduğunu ve hayatının tehlikede olduğunu söyler. Jordan, ekipler evi tespit edip kızı kurtarmaya gidene dek telefonda katili oyalamaya karar verir.
  Tüm çabalarına rağmen Jordan başarısız olur ve genç kız hayatını kaybeder. Ancak olayın arka planı daha karmaşıktır.
  Bu cinayet ve birbirini takip eden olayların bir seri katilin işi olduğu ortaya çıkar. Bu arada, yaşadığı kabustan dolayı Jordan’ın psikolojisi tamamen alt üst olmuştur.
  Aradan zaman geçer ve 911′e ‘Kaçırıldım, lütfen beni kurtarın’ diye yalvaran başka bir yardım çağrısı gelir. Çağrıyı devralan Jordan, bu kez kızı sağ salim kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.”

  Sponsorlu Bağlantılar

  2013 Maskeli Süvari Filmi Konusu Özeti ve Yorumları

  Nihat Doğan’ın Ramazan Programı Hangi Kanalda Saat Kaçta? Ramazan Geceleri Flash Tv

  Bu sayfadaki "2013 Acil Arama Filminin Konusu Özeti ve Yorumları" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *