30.07.2014

  2013 İphone Numara Engelleme Yapılışı Resimli Anlatım

  Sponsorlu Bağlantılar

  İphone da Numara Engelleme Nasıl Yapılır

  İphone da Numara Nasıl Engellenir Resimli Anlatım,

  İphonede numara engellemek için yapmanız gerekenler sırasıyla şöyle arkadaşlar.İphone telefon kullanıyorsunuz ve bazı numaralar tarafından aranmak istemiyorsunuz bu en doğal hakkınız tabiki bu durumda yapmanız gereken elbette istemediğiniz numaraları engellemek bunun için aşağıda sizlerle paylaşacağımız yazımızdan yararlanabilirsiniz ve istemediğiniz numaralar tarafından aranmaktan kurtulabilirsiniz kolay gelsin..

  Öncelikle yapmanız gereken kısaca şöyle İphone’unuza IBLACKLIST isimli uyugulamayı yükleyerek sizi aramasını istemediğiniz numaraları bu uygulama sayesinde engelleyebilirsiniz.Bu Uygulamayı İphone’unuza yükledikten sonra yine programı açarak ilk olarak Active Mode alacaksınız Enabled seçeneğini ON yapacaksınız hemen alt kısımda Kırmızı seçeneği olan Blacklist basarak sizi aramasını istemediğiniz kişileri telefonuzdaki telefon rehberinden seçiyorsunuz ve engelleme işlemini tamamlamış oluyorsunuz işte hepsi bu kadar ..:f16:

  Sponsorlu Bağlantılar

  2013 Dünyanın En Pahalı Otomobili Fiyatı Ne Kadar Resimleri

  Google play store indir gezginler

  Bu sayfadaki "2013 İphone Numara Engelleme Yapılışı Resimli Anlatım" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *