21.08.2014

  Akıllı kol saati Peeple inceleme, nasıl çalışır, özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Akıllı kol saati Peeple nedir ne işe yarar,

  Akıllı kol saati Peeple nerede kaç paraya satılıyor?

  Kickstarter projelerinden biri olan Pebble. 100 milyon dolardan fazla fon sağlayan akıllı saat projesi, 23 Ocak’ tan itibaren dağıtımına başlanacak.Pebble saatler, iOS ve Android cihazlarla doğrudan senkronize olabilmesinin yanında, Facebook güncellemeleri, cep telefonu mesajları ve müzik gibi fonksiyonlara da sahipbulunuyor.

  Tasarımı tamamen biten ve üç farklı renkte seri üretime hazır halde olan Pebble’ın satış fiyatı ise 115 dolar olarak belirlendi.

  Peki Pebble ile neler yapabiliriz

  Hava durumunu ve türlü hatırlatmaları yapabilen saat, SMS, e-posta, arayan numaraları gösterebiliyor. Facebook ve Twitter mesajlarını görüntülüyor. Ayrıca mesafe ölçümüne de imkan tanıyan saat anlık hızınızı, kat ettiğiniz mesafeyi, geçen zamanı ortalama hızınızı kısacası performanslarınızı gösterebiliyor.

  Akıllı kol saati Peeple Tanıtım Videosu

  Sponsorlu Bağlantılar

  TTNET Aboneliğini Kapatanlara İptal Edenlere Para İadesi Sorgulama Öğrenme (Kimlik No ve Telefon Numarası İle)

  Windows 8 Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

  Bu sayfadaki "Akıllı kol saati Peeple inceleme, nasıl çalışır, özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *