21.08.2014

  Akraba (dost) ile ye, iç, alışveriş etme anlamı nedir, atasözünün anlamı ve açıklaması kompozisyon

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler:  Akraba (dost) ile ye, iç, alışveriş etme  atasözü ne demek,  Akraba (dost) ile ye, iç, alışveriş etme  atasözünün açıklaması nedir, Akraba (dost) ile ye, iç, alışveriş etme   atasözünün anlamı nedir,  Akraba (dost) ile ye, iç, alışveriş etme  atasözü ile ilgili kompozisyon yazılar kısa

  ATASÖZÜNÜN AÇIKLAMASI:
   

  Hemen her alışverişin temelinde çıkar yatar. Bu çıkarlar insanları çatışmaya sürükleyip tatsızlıklara yol açabilir; sonuçta ortaya kırıcı, incitici davranışlar çıkar. Dolayısıyla alışveriş dostluğu bozucu bir işlev yüklenmiş olur. Bu ise devamlı görüşen insanlar için hoş bir durum değildir. Bu bakımdan özellikle kendine güvenemeyenler, dostluklarının devamını dileyenler alışveriş konusunda dikkatli olmalı, gerekirse birbirleriyle alışverişten kaçınmalıdırlar.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Aklına geleni işleme, her ağacı taşlama anlamı nedir, atasözünün anlamı ve açıklaması kompozisyon

  Akşama karşı gitme, tana karşı yatma anlamı nedir, atasözünün anlamı ve açıklaması kompozisyon

  Bu sayfadaki " Akraba (dost) ile ye, iç, alışveriş etme anlamı nedir, atasözünün anlamı ve açıklaması kompozisyon" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *