29.08.2014

  Alışkanlık İle İlgili Kompozisyon, Makale ve Deneme Yazısı Örneği

  Sponsorlu Bağlantılar

  Alışkanlıklar, hayatımızın her döneminde var. Ancak bunlar tiryakiliğe dönüşürse tehlikeli hale geliyor. Alışkanlıkları bırakmak için önce niyetimizi ve düşüncemizi değiştirmeliyiz.

  Hayatımızda kuşkusuz hepimizin şikayet ettiği olay kendimizin veya çevremizidekilerin alışkanlıklarıdır. Tabi ki bütün alışkanlıklar değil bazıları Herkes bu durumdan şikayet eder ama sadece ettiği şikayetlerle kalır… Kimse bu durumu değiştirmeye çalışmaz.

  Kötü alışkanlıkları bırakmanın en kolay yolu, yerlerine iyi alışkanlıklar edinmekle mümkün. Örneğin, sigarayı bırakırken bunun yerine sıcak içecekler içebilir, meyve, kuruyemiş yiyebilir ya da sakız çiğneyebilirsiniz. Sağlımızı bozan kötü alışkanlıkların vücudumuz üzerindeki etkilerine göz atarak, neden bunlardan uzak durmamız gerektiğini daha iyi anlayabiliriz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Aylık ders çalışma planı örnekleri nedir nasıl yapılır

  1. sınıf eğitsel oyunlar, ilkokul birinci sınıf için eğitici öğretici oyunlar

  Bu sayfadaki "Alışkanlık İle İlgili Kompozisyon, Makale ve Deneme Yazısı Örneği" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  4 Yorum

  1. eda
   13 Mart 2012

   bıraz güzel ama sevdim heralde bunu yazcam:):(: (^^)

  2. şule
   13 Mart 2012

   hele bak güzel deyilse çik

  3. derya
   23 Şubat 2014

   ben bunu beğendim çok güzel olmuş.

  4. 8 Mayıs 2014

   düğün dernek süper biraz küfürlü ama acayip komik biz okul gezisiyle gittik bidaha olsa bidaha giderim yaaa süper bişey ama acayip güzel gülmekten kırılıyosun varya herkeze tavsiye ederim izleyin sinamalarda

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *