Alışkanlık İle İlgili Kompozisyon, Makale ve Deneme Yazısı Örneği

Sponsorlu Bağlantılar

Alışkanlıklar, hayatımızın her döneminde var. Ancak bunlar tiryakiliğe dönüşürse tehlikeli hale geliyor. Alışkanlıkları bırakmak için önce niyetimizi ve düşüncemizi değiştirmeliyiz.

Hayatımızda kuşkusuz hepimizin şikayet ettiği olay kendimizin veya çevremizidekilerin alışkanlıklarıdır. Tabi ki bütün alışkanlıklar değil bazıları Herkes bu durumdan şikayet eder ama sadece ettiği şikayetlerle kalır… Kimse bu durumu değiştirmeye çalışmaz.

Kötü alışkanlıkları bırakmanın en kolay yolu, yerlerine iyi alışkanlıklar edinmekle mümkün. Örneğin, sigarayı bırakırken bunun yerine sıcak içecekler içebilir, meyve, kuruyemiş yiyebilir ya da sakız çiğneyebilirsiniz. Sağlımızı bozan kötü alışkanlıkların vücudumuz üzerindeki etkilerine göz atarak, neden bunlardan uzak durmamız gerektiğini daha iyi anlayabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aylık ders çalışma planı örnekleri nedir nasıl yapılır

Sonraki Sayfa »

1. sınıf eğitsel oyunlar, ilkokul birinci sınıf için eğitici öğretici oyunlar

4 Yorum

 1. eda
  13 Mart 2012

  bıraz güzel ama sevdim heralde bunu yazcam:):(: (^^)

 2. şule
  13 Mart 2012

  hele bak güzel deyilse çik

 3. derya
  23 Şubat 2014

  ben bunu beğendim çok güzel olmuş.

 4. 8 Mayıs 2014

  düğün dernek süper biraz küfürlü ama acayip komik biz okul gezisiyle gittik bidaha olsa bidaha giderim yaaa süper bişey ama acayip güzel gülmekten kırılıyosun varya herkeze tavsiye ederim izleyin sinamalarda

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current ye@r *