21.08.2014

  Aöf Harçları Vakıfbank ATM’lerinden Ödeme

  Sponsorlu Bağlantılar

  Aöf Harcı Kartsız Ödeme
  Parabankomat ATM’lerde, Giriş tuşuna basarak ulaşacağınız “Kartsız İşlemler” ekranında, “Üniversite Ödeme” işlemini seçtikten sonra ATM ekranında görünen Anadolu Üniversitesi AÖF kodunu ve ardından T.C. kimlik numaranızı girerek, borçlarınızın listelendiği ekranda kayıt yaptıracağınız programa ait tahsilatı seçip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Aöf Harç Kartla Ödeme
  Vakıfbank Bankomat 7/24 kartınızla giriş yaptıktan sonra “Üniversite Ödeme” seçeneğinde ATM ekranında görünen Anadolu Üniversitesi AÖF kodunu ve T.C. kimlik numaranızı girerek, borçlarınızın listelendiği ekranda kayıt yaptıracağınız programa ait tahsilatı seçip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bilgilerini girerek başkasına ait ödeme de yapabilirsiniz.

  İşleminizin sonuçlandığından emin olduktan sonra ATM’den aldığınız makbuzu ödeme yaptığınızı belgelemek için saklayınız.

  Aöf Harçları Telefon Bankacılığı ile Ödeme

  Vakıfbank Internet müşterisi olanlar “444 0724 Vakıfbank telefon bankacılığını” arayarak sırası ile “Bankacılık Hizmetleri”ni, “12 haneli Vakıfbank müşteri numarasını”, “8 haneli Internet şifresini” tuşlayıp, “Müşteri temsilcisine bağlanarak” ödemelerini yapabilirler. Üniversite tarafından talep edilen veya edilecek olan ödemelerin zamanında yapılmamasından doğacak sonuçlardan Anadolu Üniversitesi sorumlu olmayacaktır. Yanlış yapılacak bir ödemenin sorumluluğu öğrenciye aittir.

  Yeni Konu!!! 2013-2014 AÖF Kayıt Ücretleri Hangi Bankaya Yatırılacak, ATM’den Nasıl Yatırılır ve Ücreti Ne Kadar? TIKLAYIN ÖĞRENİN!!!

  Sponsorlu Bağlantılar

  Aöf Harcı Kartsız Ödeme

  Einstein çalışmaları, Albert Einstein’in yaptığı çalışmalar nelerdir kısaca özet

  Bu sayfadaki "Aöf Harçları Vakıfbank ATM’lerinden Ödeme" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *