02.08.2014

  Ares 2013 Türkçe Bedava İndir Son Sürüm Ücretsiz Download

  Sponsorlu Bağlantılar

  ares_2[1]

  Dünya üzerinde en çok tercih edilen dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım araçlarının başında gelen ücretsiz Ares sizlere sınırsız paylaşım imkanı sunuyor.

  Oldukça basit ve güzel bir dosya paylaşım aracı olan Ares programı ile müzik, video, resim ve doküman gibi birçok dosyaya ulaşabilir ve kendi dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

  indir.jpg (240×58)

   

  ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ:

  Başka bir alternatif link

  Ares Artı Yönleri
  • + Açık kaynak
  • + Dosyaları otomatik arama.
  • + Dahili medya oynatıcı
  • + Türkçe dil desteği
  • + Çoklu arama yapabilme ve gelişmiş ikinci filtreleme özelliği
  Ares Eksi Yönleri
  • - Arama hızı düşük.
  • - Bağlantı problemleri.
  • - İndirme işlemlerinin geç başlaması.

  Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen Ares kendi ağı üzerindeki kullanıcılara oluşturulan sanal bir bağ ile birlikte paylaşılan dosyaları transfer yapabilme olanağı sağlıyor. Son güncellemeleri ile BitTorrentprotokol desteği, Shoutcast radyo istasyonları desteği gibi bir çok yeni özellikte eklenen Ares üzerinde kendi kanalınızı oluşturabilir, hazır sohbet odalarına girerek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

  Hızlı Yüklemeler
  Ares otomatik olarak aradığınız dosyanın kaynaklarını bulur, hatta indirme işlemi sırasında daha fazla kaynak arayarak hızınızı arttırarak yükleme süresini en aza indirir. Dosyayı aynı anda birden fazla kullanıcıdan indirerek yükleme hızlarınız artar.

  Güçlü Kitaplık Yöneticisi
  Paylaştığınız dosyaları kategorilere ayırarak kitaplık bölümünde kendi isteğiniz doğrultusunda yerleştirebilir, indirdiğiniz dosyaları da aynı şekilde düzenleyebilirsiniz. Dosyaları tür, kategori, isim vb. şeylere göre sıralayabilir, Hızlı Arama özelliğini kullanarak anahtar kelimeler aracılığıyla dosyalarınızın yerlerini bulabilirsiniz.

  Dahili Ses/Video Oynatıcısı
  Dosyaları henüz indirme işlemleri tamamlanmadan önizleme yaparak izleyebilir, dinleyebilirsiniz. En favori dosyalarınızın playlistlerini oluşturabilir, internet radyolarını dinleyebilirsiniz.

  Dosya Paylaşım Sohbet Odaları
  Kendi sohbet odalarınızı oluşturabilir ve diğer uygun kanallara girebilirsiniz. Sohbet kanalı yaratma işlemi Ares üzerinde görebileceğiniz en kolay şekilde yapılıyor. Artık dosyalarınızı indirirken arkadaşlarınızla da konuşabilirsiniz.

  Önemli: Ares`i indirdikten sonra yükleme İngilizce dilde yapılacaktır. Programı kurduktan sonra “Settings” bölümünden “General” sekmesine gelerek dil çubuğundan “Turkish” seçerek programı Türkçe yapabilirsiniz.

  indir.jpg (240×58)

   

  ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ:

  Başka bir alternatif link

  Sponsorlu Bağlantılar

  Hotspot Shield 2013 Türkçe Bedava İndir Son Sürüm Ücretsiz Download

  2013 Adobe Flash Player 11 Türkçe Bedava İndir Son Sürüm Ücretsiz Download

  Bu sayfadaki "Ares 2013 Türkçe Bedava İndir Son Sürüm Ücretsiz Download" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *