22.08.2014

  Asker Sevgiliye Alınacak Güzel Doğum Günü Hediyesi, Asker Sevgiliye Ne Hediye Gönderilir

  Sponsorlu Bağlantılar

  Asker sevgiliye nasıl ne tür hadiye alınır bu konuda sizlere fikir vermek istedik aşağıda verdiğimiz örnkelerden yola çıkarak uzakda olan Asker Sevgilinize harika doğum günü hediyeleri hazırlıyabilirsiniz

  Asker Sevgilinize Aşkınızı kaydedin

  Bir kaset veya CD’ye onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir konuşma kaydedip ona hediye edin

  Asker Sevgilinize Radyodan aşk ilanı
   yapın
  Sürekli dinlediği bir radyo programı varsa, ona bu program aracılığıyla da aşkınızı ilan edebilir ve şarkınızı gönderebilirsiniz. Elbette bunun organizasyonunu önceden planlamalısınız.

  Gazeteye ilan verin
  Her Sevgililer Günü’nde gazetelerde aşk ilanları yayınlanıyor. Siz de gazeteye bir ilan vererek, ona olan aşkınızı herkese duyurabilirsiniz.

  Ona özel şiir yazın
  Eğer gerçekten romantizm rüzgarları estirmek istiyorsanız, sevdiğiniz için bir şiir yazmayı deneyebilirsiniz. Kırmızı bir kağıda dökeceğiniz satırlardan oluşan şiiri küçük bir kalp kutuda hediye edebilirsiniz.

  Asker Sevgilinize Sevginizi örün

  En sevdiği renklerden oluşan bir atkı veya bere örüp, soğuk kış aylarında içinin ısınmasını sağlayabilirsiniz.


  Asker Sevgilinize Hikayenizi yazın

  Nasıl tanıştığınızı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi satırlara döküp bunu küçük bir kitapçık olarak bastırabilirsiniz  Birlikte çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları arşivden çıkarın ve bir kolaj yapın. En güzel anlarınızdan oluşan küçük bir albüm hoş bir sürpriz olabilir

  Asker Sevgilinize Aşkınızı çizin
  Eğer resim yapabiliyorsanız ya da çiziminiz kuvvetliyse, aşkınızı kağıda yansıtmaya ne dersiniz? İlişkinizi mutlu sonla bitiren bir çizgi roman hem sıradışı hem de eğlenceli olabilir

  Asker Sevgilinize Aşk kutusu

  İstediğiniz boyda bir ayakkabı kutusu edinin ve üzerini resim, yazı, fotoğraf, çiçek, vs. ile süsleyin. İçine de en sevdiği şekerlerden veya çikolatalardan doldurun. Bir de ‘sen bunlardan çok daha tatlısın’ yazılı bir kart eklemeyi unutmayın.

  Asker sevgilinize Şiir takvimi

  Kocaman bir takvim hazırlamaya ne dersiniz? Büyük bir kartonun üzerine tüm ayları ve günleri sıralayın. Her gün için bir sevgi sözü yazın ve üzerini minik kağıtlarla kapatın. Sevdiğinizin her gün sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenme nasıl olur neler yenmeli ve hangi yiyecekler tüketilmeli?

  En Güzel Doğum Günü Armağanları Yeni Farklı Hediyeler

  Bu sayfadaki "Asker Sevgiliye Alınacak Güzel Doğum Günü Hediyesi, Asker Sevgiliye Ne Hediye Gönderilir " konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *