21.08.2014

  Ayhan Aşan Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Albümleri Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler: Ayhan Aşan Kim, Biyografi, Ayhan Aşan kaç yaşında yaşı kaçtır, Ayhan Aşan doğum tarihi, Ayhan Aşan nereli, Ayhan Aşan boyu kaç, Ayhan Aşan hayatı ve yaşamı

  Ayhan Aşan Biyografisi

  Ayhan Aşan 1968 yılında Balıkesir’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Balıkesir´de tamamladı. 9 yaşında başlayan müzik aşkı özel musiki dersleri alarak o yıllarda devam etti.

  Ayhan Aşan Daha sonra Türkiye genelinde yapılan ses yarışmalarında 3 kez Türkiye birincisi seçildi.1987 yılında yapılan Altın Lale Ses Yarışması ile profesyonel sanatçılığa adım attı.Türk Sanat Müziği dalında Günaydın Gazetesi´nin düzenlemiş olduğu yarışmayı birincilikle kazanarak yoluna devam etti. Üsküdar Musiki cemiyetinde 3 yıl Türk Müziği eğitimi aldı.

  Ayhan Aşan Albümleri

  Senin İçin Buradayım
  Bekarım
  Sen de mi?
  Gidemezsin
  Hatıralar

  Bu sayfada Ayhan Aşan isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Dominic Monaghan Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Matias Suarez Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Bu sayfadaki "Ayhan Aşan Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Albümleri Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *