01.08.2014

  Aysen Sabancı Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler: Aysen Sabancı Kim, Biyografi, Aysen Sabancı kaç yaşında yaşı kaçtır, Aysen Sabancı doğum tarihi,Aysen Sabancı nereli, Aysen Sabancı boyu kaç, Aysen Sabancı hayatı ve yaşamı

  Aysen Sabancı Biyografisi

  Aysen Sabancı YA-SA Holding’in patronu Yalçın Sabancı’nın kızıdır.

  Aysen Sabancı Forbes 2011 ‘En Zengin 100 Türk’ listesine 46′ıncı sıradan giren YA-SA Holding’in patronu Yalçın Sabancı’nın kızıdır.

  Aysen Sabancı’nın, şarkıcı Mirkelam’la birlikteliğiyle son günlerde isminden bir hayli fazla söz ettiriyor.Aysen sabancının kuzeni Sadıka Sabancı Üç yıl önce Cenk Eren ile evliliğin eşiğinden dönmüştü.

  Aysen Sabancı’da kuzeni Sadıka Sabancı gibi bir sanatçıya gönül verdi. Aysen Sabancının ilişki yaşadığı Mirkelam ile Bodrum Billionaire Club’taki Ayhan Sicimoğlu’nun konserine el ele gelip bir de basına poz verdikler..
  Aysen Sabancı Aşkını Ailesine kabul ettirmiş gibi görünüyor..

  Aysen Sabancı Resimleri

  Bu sayfada Aysen Sabancı isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Amerikalı Atlet Ryan Bailey’in Zorlu Hayatı ve Yaşam Öyküsü

  Kısaca Halikarnas Balıkçısı’nın Hayatı Çok Kısa Biyografisi Özet

  Bu sayfadaki " Aysen Sabancı Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *