23.08.2014

  Balgam söken bitkiler

  Sponsorlu Bağlantılar

  Balgam söken bitkiler nelerdir, hangi bitkiler balgam sökücüdür, balgam sökmeye yarayan şifalı bitkiler:

  Balgam Söktüren Bitkiler

  Balgam Söktüren Bitki,
  Balgam söktürücü şifalı bitkiler,
  Balgam söken bitkiler

  Soğuk havaların gelmesiyle birlikte bakteriyel hastalıklar da kendini göstermeye başladı. Özellikle akciğerlerin iltihap toplaması ve bunun sonucunda ciğerlerde hırıltı durumu oluyor. Bunların sonucunda da her tükrükte koyu renkli bir balgam vücuttan dışarı çıkıyor.

  Sigara içenler, akciğer rahatsızlığı çekenlerin vücutlarındaki balgamı hangi bitkilerle söktürtürebilir?

  İşte Balgam Söktürücü Bitkiler

  Tere

  1 bağ terenin yarısını rondodan geçirerek içine bir adet limon katıp içeceksiniz. Yalnız, bu uygulamayı yaparken uygulamanızın 5 günden fazla olmamasına dikkat edin. Bu uygulamayı 5 gün yaptıktan sonra 1 ay ara verip tekrar başlayabilirsiniz.

  Meyan Kökü

  Meyan kökü bitkisini hemen hemen herkes kolanın ham maddesi olarak bilmektedir. Bu doğrudur. Meyan kökü bir çok hastalığa iyi geldiği gibi, boğazı rahatlatma balgam söktürme gibi bir özelliğe de sahiptir. Ancak meyankökünü herkes kullanmamalıdır. Yani kalp düşük tansiyon hastaları, kalp hastaları.
  Bu bitkiler, en çok tavsiye edilen balgam söktürücü bitkilerdir.

  ÖKSÜRÜK KESİCİ VE BALGAM SÖKTÜRÜCÜ MACUN ( BRONŞİT İÇİN )

  Bütün ürünler toz halinde olmalıdır 500 gr kestane balı içine ilave edilir ve bir tahta kaşık yardımıyla iyice karıştırılır. Sabah – akşam bir tatlı kaşığı aç karnına yenilir ve 10 dk boyunca üzerine su içilmez. Birkaç gün içinde öksürüğün kesilmeye başladığını ve balgamın çıktığını göreceksiniz.Özellikle sigara kullanıyorsanız bu karışımı senede iki defa kullanmanızı tavsiye ediyoruz ciğerlerinizin nasıl temizlendiğini göreceksiniz.Şeker Hastası olanlar için tavsiye edebileceğimiz ürün 4 – 5 adet Keçiboynuzunu 1 lt suda kaynatın ve suyunu için.

  BİTKİSEL FORMÜL

  25 gr Zencefil

  20 gr Zerdeçal

  15 gr Havlıcan

  10 gr Karanfil

  10 gr Keten Tohumu

  10 gr Tarçın

  10 gr Çörekotu

  10 gr Karabiber

  Etiketler: , 1 yaş için bronşit tedavisinde kullanılan bitkisel otlar, balgam söken bitkiler,balgam söktüren bitkiler, balgam söktürücü bitkiler, balgam söktürücü bitkiler nelerdir,balgam söktürücü bitkiler sade hayat, balgam sökücü bitkiler, bitkiler balgam, bitkiler bronşit, boronşit icin balgam söktüren bitkiler, bronşit için bitkiler, bronşit için faydalı bitkiler, bronşit için şifalı bitkiler, bronşit tedavisinde kullanılan bitkiler, bronşite faydali şifali meyveler, elma sirkesinin balgam söktürürmü, öksürük giderici ve balgam sökücü bitkiler, öksürük ve balgam sökücü ilaçlar, şifalı bitkiler balgam, şifalı bitkiler balgam söktürücü, şifalı bitkiler bronşit, soganlik fan macunu

  Sponsorlu Bağlantılar

  Ahmet Fergani kimdir, matematiğe katkıları ve eserleri nelerdir, hakkında kısa bilgiler

  Kardeş için doğum günü sözleri ve mesajları, kardeşin doğum gününde ne söylenir

  Bu sayfadaki "Balgam söken bitkiler" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *