Bilgisayara kamera kurma resimli, pc ye kamera nasıl kurulur, bilgisayarıma kamera kurmak istiyorum ne yapmalıyım?

513 0
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara Kamera Nasıl Kurulur Resimli Anlatım

Bilgisayara Kamera Kurmak Resimli

Bilgisayarınıza kamera kurmak snaıldığı kadar zor bir iş değildir. Birkaç basit adımla bilgisayarınıza kamera kurabilirsiniz.

Bilgisayarınıza kamera kurmak için öncelikle kullandığınız kameranın CD’sinin olması gerekiyor. Bu web kameranızın Cd sini bilgisayarınızın CD-ROM sürücüsüne takınız.Taktıktan sonra Otomatik olarak kendisi kuruluma geçmesine sağlayan bir arayüz açılacaktır.Türkçe Arayüzü varsa,Direk Kur a basıp kuruluma geçebilirsiniz.Yada English Arayüzü varsa, Setup butonuna basınız.Adımları geçtikten sonra Web kameranızın kurulumunu gerçekleştirmiş oldunuz.

Resimli anlatım:


Öncelikle bilgisayarınızın başlat menüsüne gelin ve denetim masasını tıklayın.

Denetim masasından kameralar ve tarayıcılar bölümünü seçin.

Buraya kadar kameranız listede yer alıyorsa sağ tıklayıp hemen kameranızı kurabilirsiniz. eğer listede yoksa, Şekilde görüldüğü gibi disketi var diyerek CD’nizi bilgisayara tanıtıp aşağıdaki adımları takip edin.

Bu işlemleri yaparak kameranızı kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken adımları takip etmek ve istendiğinde CD’nizi bilgisayara tanıtmak. İşte bu kadar…

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapılmamış --> "Bilgisayara kamera kurma resimli, pc ye kamera nasıl kurulur, bilgisayarıma kamera kurmak istiyorum ne yapmalıyım?"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *