21.08.2014

  Bilgisayarı otomatik kapatmak için zaman ayarlama saati kurma, bilgisayar ayarlanan süre sonunda kendiliğinden kapansın

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bilgisayarı Kapanmaya Ayarlamak 

  Windows XPde bilgisayarı Otomatik Kapatmak için hazır bir program vs. gerek yok aslında.. Basit bir komutla bu işlemi yapabilirsiniz..
  Yapacağınız işlem;
  Başlat > Çalıştır > tsshutdn 3600 yazmanız. 3600 saniye 1 saat yapar. Burada ki değeri değiştirerek otomatik kapanma süresini düşürebilir ya da uzatabilirsiniz. Bu şekilde hiç programla falan uğraşmadan bilgisayarı otomatik kapatabilirsiniz.

  KillWin  1.0 – Bilgisayarı girilen saat süresi sonunda otomatik kapatma ayarlama programı

  Windows ‘un siz başında olmasanız bile belirlediğiniz bir saatte otomatik olarak kapanmasını mı istiyorsunuz ? KillWin bu amaca hizmet etmek için hazırlanmış tamamen özelleştirilebilir bir uygulama. Halen çalışan uygulamalar olsa dahi sisteminizin kapanmasını veya tekrar başlamasını sağlayabiliyorsunuz. Dilerseniz Force seçeneğini kullanarak bilgi kayıplarına sebep olsa bile Windows ‘ un mutlak olarak kapanacağından emin olabiliyorsunuz. KillWin Windows oturumunu kapatırken istediğiniz klasörlerin boşaltılmasını da sağlayabiliyor.

  DOWNLOAD işlemine başlamak için aşağıdaki link e tıklayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bilgisayar kapanma saati ayarlama – bilgisayar kapatma süresi ayarla – bilgisayar süresi ayarlama -shutdown -s -f -t 300

  Bilgisayarın Kapanma Süresini Ayarlamak Nasıl Ayarlanır, Bilgisayarın Kapanma Saatini Ayarla

  Bu sayfadaki "Bilgisayarı otomatik kapatmak için zaman ayarlama saati kurma, bilgisayar ayarlanan süre sonunda kendiliğinden kapansın" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *