21.08.2014

  Boşanmada Delil Dilekçesi Yazma, Nasıl Yazılır Ne Yazılabilir Öneriler Tavsiyeler

  Sponsorlu Bağlantılar

  Boşanma davalarında delil dilekçesinin ayrı bir önemi vardır.Bu dilekçe daha çok taraflardan boşanmak istemeyenin sunacağı delilleri kapsar.

  Bu dilekçe ile sizden boşanmanıza karar verilmesi yada boşanmak istemiyorsanız, boşanmak için gerekli sebeplerin olmadığını düşünüyorsanız, sizin lehinize karar verilmesi için dayandığınız delilleri mahkemeye sunmanız istenir.

  En önemlisi de bu dilekçede göstermediğiniz delilleri ileriki aşamalarda sunamazsınız.Bu dilekçede dava konusundaki talebinizi destekleyecek delilleri belirtmelisiniz, bu deliller içerisinde konu ile ilgili bilgiye ve gözlemlere sahip olan kişileri tanık olarak gösterebilirsiniz. Bu dilekçenin önemi mahiyetiyle bir avukattan profesyonel yardım almanız yararınıza olacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  2013 Velayet Davasına Hangi Mahkeme Bakıyor

  Darbuka Nedir? Özellikleri Nelerdir? Nasıl Çalınır? Kısaca Özet Bilgi

  Bu sayfadaki "Boşanmada Delil Dilekçesi Yazma, Nasıl Yazılır Ne Yazılabilir Öneriler Tavsiyeler" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. 15 Mart 2013

   http://www.dilekceyaz.net Tüm Kamu kurum ve kuruluşlarına vereceğiniz dilekçe örneklerini bulabilirsiniz. word belgesi olarak bilgisayrınza indirebilirsiniz

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *