01.08.2014

  Cengiz Coşkun Kimdir, Hayatı Biyografisi Oynadığı Diziler Filmler

  Sponsorlu Bağlantılar

  Konu etiketleri: cengiz coşkun biyografi, cengiz coşkun kimdir, cengiz coşkun vikipedi, cengiz coşkun kim, cengiz coskun biyografi, cengiz coskun kimdir, cengiz çoşkun kimdir, cengiz coskun viki, cengiz coşkun hayatı, cengiz coşkun fetih 1453, cengiz coşkun wiki, cengiz coşkun viki, cengiz coskun kim, cengiz coskun wikipedia, cengiz coskun biografi:

  Cengiz Coşkun, 1980 doğumlu Cengiz Coşkun İstanbul’da doğmuştur
  Cengiz Coşkun Faruk Aksoy’un yönetmenliğini yaptığı İstanbul’un fethini konu alan Fetih 1453 filminde Giovanni Giustiniani karakterini canlandırmaktadır.

  Fetih 1453 filminde Şovalye Guistiniani rolüyle dikkatleri üzerine çeken Cengiz Coşkun kimdir?Cengiz Coşkun 1980 İstanbuldoğumlu..Marmara Üniversitesi Spor akademisinde okuyan Cengiz Coşkun Tolgahan Sayışmanın birinci seçildiği Best Model of Worldyarışmasında 4.cü seçilmişti..
  5 yıldır mankenlik yapan aynı zamanda da 9 yıldır profesyonel olarak basketbol oynayan Cengiz Coşkun daha öncede Candan öte dizisinde KAAN rolünü canlandırmıştı.
  Şimdi ise onu herkes sinemalarda fırtına gibi esen Fetih 1453 filminde XI.Constantine’in adamı Giustinia olarak tanıdı…

  Rol aldığı diziler
  Fırat’ın Nar Bahçeleri
  Candan Öte
  Hicran Yarası
  Nehir
  Rüzgarlı Bahçe

  Sponsorlu Bağlantılar

  Tarzan kimdir, tarzanın hayatı biyografisi hakkında bilgi, tarzan gerçekmi varmı yaşadımı

  Murat Han Hayatı Biyografisi Oynadığı Diziler ve Filmler

  Bu sayfadaki "Cengiz Coşkun Kimdir, Hayatı Biyografisi Oynadığı Diziler Filmler" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *