23.08.2014

  Cepten Facebooka Video Yükle, Nasıl Yüklenir, Nereden Yükleniyor?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Video, Facebook tarafından geliştirilmiş bir uygulama. Özetle hareketli görüntülerinizi Facebook’a taşımak için kullanılıyor. Bilgisayarınızda bulunan görüntüleri yükleyebilir, cep telefonunuz ile çektiklerinizi anında yükleyebilir hatta web kameranız varsa anında kayıt yapabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz görüntüleri arkadaşlarınız ile paylaşabilir, görüntülerde bulunan arkadaşlarınızı fişleyebilir, çekilmiş görüntüler ile ilgili yorum yapabilirsiniz.

  Video, profilinize bir kutucuk ekleyerek eklediğiniz görüntüleri listeliyor.

  Facebook Add application seçeneğine tıklayın facebook hesabınızda… Add video deyip ekleyebilirsiniz, 100 mb ve 2 dakika sınırlaması olduğunu bilmenizde fayda var.

  Ayrıca Android işletim sistemli akıllı telefonlarda Facebook resmi uygulamasının bazı sorunlarından dolayı video, fotoğraf gibi yüklemeleri gerçekleştirmek uzun ve zor bir süreç halini alabiliyor. Bunun farkında olan uygulama geliştiricileri sorunu çözerek en kolay yoldan Facebook’a video yüklemeniz için Video to Facebook uygulamasını geliştirmişler.Bu Uygulamayı kullanarak videolarınızı Facebook’a yüklemenin yanında profilinize mi, sayfanıza mı yoksa gruplara mı ekleyeceğinizi seçebilir ve kimlerin göreceğini de kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

  download.jpg (297×64)

  Sponsorlu Bağlantılar

  Ücretsiz Hotmail Nasıl Alınır, Hotmail Ücretsiz Alma

  Twitter üye ol, kaydol, Twitter kayıt ol nasıl kaydolunur, üye olmak istiyorum

  Bu sayfadaki "Cepten Facebooka Video Yükle, Nasıl Yüklenir, Nereden Yükleniyor?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *