31.07.2014

  ceviz lekesi elden çıkarmak için ne yapmalı, – ceviz lekesi ellerden nasıl çıkar

  Sponsorlu Bağlantılar

   ceviz lekesi elden nasıl çıkarmanın püf noktaları -

   taze ceviz lekesi elden nasıl çıkar

  Mevsimi geldiğinde taze yeşil ceviz çok lezzetli bir o kadar da faydalı bir besindir. Fakat yeşil cevizin ellerde bıraktığı kapkara lekeler bizi çok rahatsız eder. Günlerce çıkmayan bu kötü görüntü nedeniyle taze yeşil ceviz yemekten adeta korkarız. Taze yeşil cevizi lezzetle yeriz sonrada ellerimizi saklamak zorunda kalırız. Ceviz lekesini elden çıkartmanın yöntemleri nelerdir, ceviz lekesi elden nasıl çıkar, ceviz lekeleri ellerden nasıl çıkar açıklayalım.

  Ceviz lekesini elden çıkarmanın ilk yöntemi eğer imaknımız varsa ellerimiz hemen kil yada çamurla ovmaktır. Çamur yada kil ile ovduğumuzda yeşil cevizin lekesi elimize geçmeyecektir. Fakar çamur yada kil bulamadık ve ceviz lekesi ellerimize geçtiyse bu kapkara görüntüyü gidermek elden veviz lekesini çıkarmak için pamuklu bir beze sirke döküp ellerimiz ovmalıyız. Sirke ellerdeki ceviz lekelerini çıkaracaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kuş tüyü yastık nasıl temizlenir – kuş tüyü yastık temizleme yöntemi

  Ütü izi nasıl çıkar – ütü izi nasıl gider – ütü izi nasıl yok edilir

  Bu sayfadaki "ceviz lekesi elden çıkarmak için ne yapmalı, – ceviz lekesi ellerden nasıl çıkar" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *