21.08.2014

  Cradle Of Filth Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cradle of Filth, İngiliz ekstrem metal grubudur.
  Cradle of Filth 1991 yılında Suffolk şehrinde kurulmuştur. Demo kayıtlarında ve “The Principle of Evil Made Flesh” albümlerinde senfonik black metal tarzında çalışmış, ancak günümüze kadar tüm diğer albümlerinde daha temiz kayıt kullanmayı ve black metal elementleri taşıyan ekstrem gotik metal olarak adlandırılabilecek bir türde eserler vermeyi tercih etmişlerdir. Şarkı sözlerinde gotik imgeler ve mitoloji çok önemli bir yer tutar.

  Cradle of Filth grubu, 1991 yılında Suffolk şehrinde kuruldu. Cradle of Filth İlk başlarda Venom ve Bathory gibi black metal’in ağır isimlerinden etkilenerek çalışmaya başlayan grup, hazırladığı demoların ardından “The Principle of Evil Made Flesh” albümüyle black metal müzik piyasasına merhaba dedi. 1994 senesinde Cacaphonous Record’tan çıkan bu albüm; keskin gitar riffleri, gotik klavye partisyonları ve destansı şarkı sözleriyle bütün dikkatleri üzerine çekti.

  Cradle Of Filth Resimleri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Ara Güler Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Erdoğan Arıca Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Bu sayfadaki "Cradle Of Filth Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *