02.08.2014

  Cuma Günü İçin Güzel Sözler, En Güzel Cuma Günü Sözleri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Her vakit bir degildir, Her yerin hatirasi ayni degildir. Cuma günü biz müslümanlar için ayricalikli. Cuma, günlerin en hayirlisi…

  ”Cuma,fakirlerin Haccıdır ve müminlerin,gök ehlinin bayramıdır,Cennete de bayram günüdür,Günlerin en iyisi en şereflisi Cuma dır”

  ”Cuma günü,iyiliklerin hazinesidir ve güzel şeylerin menbaıdır”


  Bugün bayram olsun. Hüzünler dönüşsün sevince Rabbim yaralarımızı sarsın Rauf adıyla! Kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla!Cumanız mübarek olsun!

  Olsun ki, yürekler atsın diye
  Olsun ki, aşk-ı Muhammed gönüllere azık olsun
  Olsun ki, paramparça bu ümmet;
  kardeşlik bilinciyle kaynatılmış, tevhid temeli üzerine kurulmuş,
  çatısı Kuran, ziyneti sünnet olan bir kaleye dönüşsün!
  Cumanız Mübarek Olsun


  “Ey Rabbimiz! Bizi Sana boyun egenlerden kil, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çikar, bize ibadet usüllerimizi göster, tevbemizi kabul et Zira, tevbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sen’sin” (Bakara, 128) Alemlerin efendisine selatu selam(asm) ile Hayirli Cumalar Dua ile…

  Günler bize dostlarin güzelligi ile geceler onlarin dualari ile mübarek oluyorUmudumuz dostlarin hediyesi duamiz sizlerin sevgisi Cumaniz mübarek olsun.

  Ey Âlemlerin Rabbi olan Allah’ım. Herkesin gönlünü yaratıp da o gönüllerin isteklerini veren Sensin. Adını konuşmaya başlayan çocuğa öğreten, sonra o çocuğa adını andıracak rızıkları veren yine Sensin. Biz o çocuk gibi Sen’in lütfuna talip olduk, bizleri de o gibi layık olabilenlerden kıl. Ömrümüzü, günlerimizi ve bu Cumamızı mübarek kıl

  Huzur yüzlere yansısın bugün Her atom kardeşliği haykırsın, karanlık yüzlereVe yüzler ’a (cc) dönük olsun sadece

  Sıkıntılardan uzak, huzurun gölgesinde geçireceginiz günlerin ömrünüze yayılması, Ömürlerinizin bereketli, kazançlarinizin karli, sevinçlerinizin daim olmasi dilegiyle Cuma’niz mübarek , dualariniz kabul olsun.

  Allah’ım! Senden istediklerimiz ve isteyeceklerimiz için rahmet yağmurunda bizi susuz bırakma. Cumamız mübarek ve hayırlı olsun.

  Yine takvim yaprakları Cuma’yı gösteriyor, Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun. Bizlere esenlik versin. Ahir zaman fitnelerinden, kazalardan, belalardan, sıkıntılardan, şerli kimselerin ve şeytanın tuzaklarından bizi ve sevdiklerimizi korusun. Hakkımızda hayırlı olan hacetlerimizi kabul buyursun. Hayırlı nurlu cumalar.

  Rabbim dünyada sağlıklı, mutlu, huzurlu ve barış içinde yaşamayı ahirette ise cennet bahçelerinde olmayı peygamber efendimizin bütün ümetine nasip eylesin inşAllah. Amin ve hayırlı cumalar.

  Allah’ın rahmetini arzulayanlar. Allah’tan gelen imtihanlara iyi sabretsinler. Rahmet meyvesi çile çekmeden olgunlaşmaz. Hayırlı Cumalar.

  Sponsorlu Bağlantılar

  En Güzel Oğuz Atay Sözleri, Oğuz Atay’ın Ünlü Sözleri, Meşhur Özdeyişleri

  30 Ağustos Zafer Bayramı Atatürkün Sözleri Atatürk Özdeyişleri

  Bu sayfadaki "Cuma Günü İçin Güzel Sözler, En Güzel Cuma Günü Sözleri " konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *