28.08.2014

  Dağ Yemişleri Faydaları ve Yararları, Nelere İyi Gelir, Hangi Hastalıklara Şifadır?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bu yazıda Dağ Yemişleri faydaları ve sağlığa yararları ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Aşağıda Dağ Yemişleri nelere iyi gelir, Dağ Yemişleri hangi hastalıkları iyileştirir, vücuda faydası nedir, Dağ Yemişleri neye şifadır, Dağ Yemişleri içeriği ve içerdiği maddeler hakkında ansiklopedik bilgiler yer almaktadır. Burada okuyacaklarınız sadece genel bilgi amaçlıdır ve asla doktor konsültasyonunun yerini tutmaz.

  Dağ Yemişleri Faydaları Nelerdir?

  Boston’da Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 60 yaş üstü 100 kadın arasında yapılan bir deneyde, dağ yemişlerinden her öğünde yiyenlerin yaşlanma seyrinin yavaşladığı ve zihinlerinin açıldığına tanık olundu.

  Dağ çileği, ahududu, frenk üzümü, yaban mersini ve böğürtlen gibi meyveler, renklerini de aldıkları güçlü antioksidan “Flavonoit”i içermeleri sayesinde yaşlandırıcı etkilerin gücünü kırarken, beyindeki bazı hücrelerin yenilenmesini sağlayarak zihni ve hafızayı canlı tutabiliyor.

  kaynak:hürriyet
  Sponsorlu Bağlantılar

  Yeni Meme Kanseri Tedavi Yöntemleri 2012 Son Gelişmeler İle Meme Kanseri Nasıl Tedavi Ediliyor?

  Hamilelikte burun kanaması neden olur, nasıl geçer, ne iyi gelir, gebe kadının burnu kanarsa ne yapmak gerek?

  Bu sayfadaki "Dağ Yemişleri Faydaları ve Yararları, Nelere İyi Gelir, Hangi Hastalıklara Şifadır? " konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *