20.08.2014

  Deep Freeze Aktif Hale Getirme Nasıl Yapılır?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Deep Freeze programını aktifleştirme,

  Deep Freeze nasıl aktifleştirilir,

  Deep freeze programı nasıl aktif hale getirilir?

  Deep Freeze ile sisteminizin temiz ve çalışır hâlini kaydederek virüslere veya sistem hatalarına karşı koruyabilirsiniz. Deep Freeze, sabit bir sistem geri yükleme noktası gibi sisteminiz için bir dondurma noktası oluşturan ve her kapanışta bilgisayarınızı dondurduğunuz noktaya getiren bir sistem koruma programıdır. Sistemin dondurulması, sadece programın aktif ve pasif hâle getirilmesi ile sağlanır yani kullanımı oldukça basittir.

  Deep Freze Kurulum Deep Freeze, oldukça kısa süren kurulum sonrası bilgisayarın yeniden başlamasıyla direkt olarak aktif hâle geliyor. Kurulumdan sonra yeniden başlattığınızda sizden bir parola ayarlamanızı istiyor. No deyip geçebilirsiniz fakat her açılışta bu ekran karşınıza geliyor.

  Parola ayarlamak için Yes’e bastıktan sonra aşağıdaki ekranda göreceğiniz gibi Password sekmesine geçin ve Enter New Password ve Confirm Password kutularına parolanızı yazıp ardından Apply and Reboot tuşuna basın. Program parolayı kaydederek makineyi yeniden başlatın

  Sponsorlu Bağlantılar

  Dosya Uzantılarını Değiştirmek İçin Gerekli Program

  Facebook Kapak Fotoğrafları Hazırlama Programı

  Bu sayfadaki "Deep Freeze Aktif Hale Getirme Nasıl Yapılır?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *