02.08.2014

  Diş Macununu kim icat etti, ilk kim buldu, mucidi kimdir?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bu yazıda Diş Macununu ilk yapan ve ilk bulan kimdir sorusuna yanıt verilmektedir. Aşağıda Diş Macunu ne zaman icad edildi, kim tarafından icat edildi, nasıl icad edildi, icadının hikayesi öyküsü ve tarihi gelişimi, mucidi kimdir gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

  İcad Eden Kimdir?


  Diş macunu modern tarihi 1892 yılında başladı. O yıl Amerikalı Doktor Washington Sheffield diş macununu depolamak için katlanabilir tüp icat etti. Dört yıl sonra 1896 yılında, Colgate kendi markası yapmaya başladı.
  Etiketler: Diş Macununu kim buldu, Diş Macununun icadı hakkında bilgi, Diş Macununu bulunuşu, Diş Macunu nasıl icat edildi, tarihte ilk kez kim icat etti, Diş Macununun tarihçesi ile ilgili kısa bilgi, Diş Macunu ne zaman ve kim tarafından icad edilmiştir, Diş Macununu bulan bilim adamı kim

  Sponsorlu Bağlantılar

  İstasyondaki Görevli Kitabını Kim Yazmıştır, İstasyondaki Görevli İsimli Kitabın Yazarı Kimdir?

  Dedektif olma şartları, dedektif olmak için ne yapmalı, aranan özellikler nelerdir?

  Bu sayfadaki "Diş Macununu kim icat etti, ilk kim buldu, mucidi kimdir?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *