23.08.2014

  Diyanet Alo Şikayet Hattı 190 Dini Sorular Ve Sorunlar İçin

  Sponsorlu Bağlantılar

  Alo Şikayet Hattı Diyanet Telefon Numarası Nedir Kaçtır

  Diyanet İşleri Başkanlığı Şikayet Hattı Alo 190

  Dini Sorular Ve Sorunlar İçin Alo 190 Hizmete Girdi. Diyanet Şikayet Hattı …
  Diyanet İşleri Başkanlığı, vatandaşlardan gelen yoğun talebe daha hızlı cevap verebilmek amacıyla ‘Dini Danışma Hattı’nı yeniledi. “Alo 190 Dini Danışma” olarak yeniden düzenlenen hatta, yurt içinden ve cep telefonlarından ücretsiz olarak ulaşılabilecek.

  Diyanet İşleri Başkanlığının dini soruları cevaplandırmak üzere kurduğu 444 1 789 numaralı fetva hattında değişikliğe gidildi. Vatandaşlardan gelen yoğun talebe daha hızlı cevap verebilmek ve ücretsiz olarak daha geniş toplum kesimlerine ulaşabilmek amacıyla oluşturulan Dini Danışma Hattı’nın yeni numarası “190” olarak belirlendi.

  Sabit ve cep telefonlarından 190 numarasını çevirerek, bulundukları şehrin il müftülüğüne bağlanacak olan vatandaşlar, müftülüklerde bulunan “Dini Soruları Cevaplandırma Komisyonu” üyelerine sorularını yöneltebilecek. Diyanet işleri şikayet nasıl yapılır telefon numarası

  Alo 190 Diyanet Şikayet Hattı
  190 Dini Sorunlar Diyanet İşleri Başkanlığı Şikayet Hattı
  Dini Danışma hattı 190

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kurban alırken nelere dikkat etmeli, kurbanlık hayvan alırken hangi noktalara hususlara dikkat edilmelidir , Kurbanlık alırken dikkat edilmesi gerekenler

  Kuranda geçen her kelime isim olur mu?

  Bu sayfadaki "Diyanet Alo Şikayet Hattı 190 Dini Sorular Ve Sorunlar İçin" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *