30.07.2014

  Doc (Docx) Dosyasını Açma Programı Ücretsiz İndir

  Sponsorlu Bağlantılar

  Docx ve .doc uzantılı dosyaları MS Word ve Office programını yüklemeden açmak ve görmek için bedava basit bir program.

  indir.png (426×83)

  Office Word programı olmadan (.doc) uzantılı dosya açmak

  İnternetten indirdiğiniz .doc uzantılı dosyaları notepad veya  wordpad’de açamıyormusunuz ?  O halde muhtemelen bilgisayarınızda Office WORDprogramı yüklü durumda değil.

  Peki bu durumda ne yapmalısınız? Öyle görünüyor ki üç seçeneğiniz var.  Bunlardan ilki; gidip bir Microsoft  Officeyazılımını satın almak, ikincisi vazgeçmek, üçüncüsü iseMicrosoft internet sitesinde ücretsiz olarak dağıtılan Word Viewer programını sisteminize yüklemek.

  Word Viewer Nedir ?

  Basitçe Word Viewer, Microsoft’un windows işletim sistemi modelleri için ürettiği Officeprogramından bağımsız bir .doc uzantı görüntüleyicisidir.  Normalde sadece Office Wordprogramının görüntüleyebileceği bu formatı Word Viewer kolayca kopyalanabilir bir formda parmaklarınızın emrine bırakabilir.

  Gayet tabi program sadece .doc uzantısı ile sınırlı değil. Word Viewer ayrıca txt, wpd, wps ve rtf gibi zengin ve standart metin biçimlerini de destekler.

  Word Viewer nasıl indirilir ?

  Çok basit! Programın son sürümünü indirmek için BURAYI kullanmanız yeterli.. İlgili bağlantı sizi microsoft’un download sayfasına kolayca götürecektir.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yandex Arama Motoru Bilgisayara İndir (Windows 7 Xp Vista İçin Tarayıcı Eklentisi)

  Okey oyunu masa üstüne indir

  Bu sayfadaki "Doc (Docx) Dosyasını Açma Programı Ücretsiz İndir" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *