28.08.2014

  Duşakabin alacaklara tavsiyeler ve öneriler

  Sponsorlu Bağlantılar

   Duşakabin Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler, Duşakabin Alırken nelere dikkat etmelisiniz

  Duşakabinler banyoların vazgeçilmezleri haline geldiler. Piyasada birbirinden güzel, marifetli duşakabinler olduğu gibi kalitesiz duşakabinler de bulunuyor. Peki duşakabini alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor?
  Duşakabin alırken banyonuzun büyüklüğüne dikkat etmelisiniz. Küçük banyolar için, şeffaf duşa kabinler tercih edilmelidir. Şeffaf duşa kabinler küçük banyo alanını daha geniş gösterecektir. Ayrıca banyonuzdan akan suyun kireçli olup olmadığını bilmelisiniz. Eğer su kireçliyse krom duşakabin almalısınız. Boyalı duşa kabinler zamanla suyun kireçli akmasından dolayı aldığınız duşa kabinin boyasında kabarmalar oluşur. Ayrıca silikon veya fitillerinin kaliteli olması zaman içinde çok çabuk sızdırma yapmamasına dikkat edilmelidir.

  Duşakabinin servis ve garantisi olup olmadığı öğrenilmelidir. Üretici firmanın bu işteki tecrübeleri, üretim yöntemi kullandığı malzemelerin niteliği ve sektörde ne kadar zamandır faaliyet gösterdiği gibi konular göz önünde bulundurulmalıdır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  En Güzel Modern Oturma Grupları 2012-2013 Şık ve Kaliteli Modeller

  Renkli Mutfak Modelleri 2012-2013 Mutfak Modelleri ve Renkleri

  Bu sayfadaki "Duşakabin alacaklara tavsiyeler ve öneriler " konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *