22.08.2014

  Ece Uslu Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler: Ece Uslu Kim, Biyografi, Ece Uslu kaç yaşında yaşı kaçtır, Ece Uslu doğum tarihi,Ece Uslu nereli, Ece Uslu boyu kaç, Ece Uslu hayatı ve yaşamı

  Ece Uslu Biyografisi

  Ece Uslu 9 Eylül 1974 tarihinde İzmir’de doğdu.
  Ece Uslu İzmir Devlet Tiyatrosu’nda bale ve müzik eğitimi aldı. Lise yıllarında iki sene boyunca Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’na devam etti.Ece Uslu 1988 yılında annesi ile İstanbul’a yerleşti. Türk Koleji, Eseniş ve Evrim kolejlerinde okul yıllarını geçirirken aynı zamanda Ferhan Şensoy Nöbetçi Tiyatrosu’nda bir sene boyunca oyuncu olarak çalıştı. Yine aynı dönemlerde Başak Gürsoy Mankenlik Ajansına’na bağlı olarak beş sene boyunca fotomodellik ve reklam oyunculuğu yaptı.

  Ece Uslu Son Ders Aşk ve Üniversite (2008) Elveda Derken (2007), Aşkımızda Ölüm Var (2004), Zerda (2002), Bana Abi De (2002), Benimle Evlenir Misin” (2001), “Güle Güle” (2000), Kara Melek (1996), Sahte Dünyalar (1995), Yalancı (1994), Sarı Tebessüm (1992), Ah Gardaşım (1991) gibi film ve dizilerde oynadı.

  Ece Uslu Resimleri

  Bu sayfada Ece Uslu isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Can Ateş Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Priscilla Chan Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Bu sayfadaki "Ece Uslu Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *