28.08.2014

  Elim Kuruyor Ellerimin Kurumaması İçin Ne Yapabilirim?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Ellerin kuruması nasıl engellenir? Elin kurumasını önlemek için yapılması gerekenler hakkında bilgi.

  Eller neden kurur ve ellerin kuruması nasıl geçer? Tedavisi ve çözüm önerileri;


  Sevgili bayanlar Ellerimizin kuru ve çatlak görünümü en aza indirmek için dikkat etmemiz gereken küçük bir kaç önerimiz var sizlere.

  Biz bayanlar el bakımını çok önemsemiyoruz sanırım sıcak su soğuk hava derken ellerimizin ne kadar yıprandığını farkedemiyoruz.Güzel ve sağlıklı ellere sahip olmak o kadar zor değil inanın bir kaç küçük ayrıntıya dikkat ederek ellerinizdeki farkı sizde farkedeceksiniz yumuşacık ve sağlıklı ellere sahip olacaksınız.

  Özellikle kış aylarında el bakımınıza biraz daha özen göstermenizi tavsiye ediyorum soğuk hava cilt derimize fazlasıyla zarar veriyor ve yıpranmasına sağlıksız görünmesine neden olabiliyor.

  Ellerimizi nemlendirmek için neler yapmamız gerekiyor öncelikle vücudumuzun kendi nemlendirme sistemini korumamız çok önemli.Ellerimizi temiz tutmak ve nemlendirmek el sağlığımız için oldukça önemlidir.Ellerimizin kurumasına nedne olan başlıca faktörler Sabun ve sıcak dır. Sabun ve sıcak su el kurumasının nedenlerinin başında geliyor.Ellerimizi yıkadıktan sonra mutlaka nemlendirici bir krem ile nemlendirmemiz gerekiyor.Ellerimizin nemlendirmek el bakımımızın temelini oluşturduğunu unutmamalıyız.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Şişmanlamamak için ne yapmalıyız? öneriler ve tavsiyeler

  El Kuruması Nasıl Geçer? Ellerin Kurumasına Karşı Çözüm Önerileri Tavsiyeler

  Bu sayfadaki "Elim Kuruyor Ellerimin Kurumaması İçin Ne Yapabilirim?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *