27.08.2014

  EMEKLİYE 2013′TE ÜÇ ZAM BİRDEN GELİYOR!

  Sponsorlu Bağlantılar

  İntibak ile maaşı artacak olan emekliler, yılbaşında ayrıca enflasyon farkı ile rutin zam da alacak…

  Yılbaşında verilecek intibak artışına kilitlenen emekliler, enflasyon farkı ve alacakları maaş zammıyla çifte sevinç yaşayacak. İntibak zammı alacak olan yaklaşık 2 milyon emekli, 2013′ün Ocak ayında verilecek enflasyon farkı ile 2 kere zam almış olacak.

  Emeklilerin gözü kulağı intibak zammından gelecek haberlerde… Binlerce emeklinin kafasını karıştıran soruların başında intibak zammından kimlerin yararlanacağı.. İşte bu sorunun cevabı..

  2000 yılından önce emekli olmuş veya emeklilik başvurusunda bulunmuş SSK’lılar intibak zammı alacak. Bunların içinde yurt dışından gelip borçlananlar, malulen emekli olanlar da yer alıyor. Ayrıca dul, yetim maaşı alanlara da intibak zammı verilecek. Bu kapsamda yaklaşık 1.9 milyon kişi bulunuyor. 2000 yılında emekli olanlar bu artıştan yararlanamıyor.

  Sponsorlu Bağlantılar

  2013 İntibak Zammından Kimler Yararlanacak,

  BAĞ-KUR EMEKLİLERİNE İNTİBAK ZAMMI VAR MI?

  Bu sayfadaki "EMEKLİYE 2013′TE ÜÇ ZAM BİRDEN GELİYOR! " konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *