28.07.2014

  En etkili cilt lekesi kremi hangisi?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cilt lekelerini geçiren temizleyen ve yok eden en iyi krem nedir?

  Cilt Lekelerine Karşı Krem Önerisi

  Cilt lekeleri, cildin su kaybından dolayı kuruması ve böylece ciltte bir takım çatlakların oluşması sonrasında lekeler
  meydana gelir. bu lekeler aynı zamanda kötü beslenme, rüzgar ve güneş gibi dış faktörlerinde etkisi ile meydana gelebilir. gerek içsel ve gerekse dışsal faktörlerden meydana gelen cilt lekeleri için her zaman bitkisel çözümler mevcuttur.Bu tür lekeler için evinizde Krem hazırlıyabilirsiniz.

  Cilt Lekelerine Krem Porselen Gibi Bir Cilt İçin

  Bir tatlı kaşığı kil, bir tatlı kaşığı mısır unu, bir çay kaşığı kadar el kremi biraz ılık su boza kıvamına getirilir.. Temiz cilde sürülür, kuruyana kadar beklenir.. Kuruduktan sonra artan Kremden elinize alıp yüzünüzdeki kremi onunla ovarak çıkarıyorsunuz.. Yalnız cildinizi çok hırpalamadan..

  Yumurta Akı Kremi

  1 yumurtanın akına bir limonun kabuğunu ince rendeleyin ve krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın.Gerekli olursa biraz daha limon kabuğu rendesi koyabilirsiniz. Hazırladığınız karışımı banyodan bir saat önce cildinize masaj yaparak iyice yedirerek sürün.

  Lekeler İçin

  Buzdolabında kalmaktan dolayı sararmış olan bir salatalığı ikiye bölüp lekeler ovulur lekelerin ne kadar açıldığını göreceksiniz. Bunu her gün ya da haftada 3 gün yapabilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cilt lekesi kolay tedavi yöntemi en basit çözüm yolu

  Cilt lekeleri için kil maskesi tarifi

  Bu sayfadaki "En etkili cilt lekesi kremi hangisi?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *