22.08.2014

  En Güzel Gelin Ayakkabıları 2012

  Sponsorlu Bağlantılar

  Gelin adayları en mutlu günlerinde tabiki en şık ve en güzel gelin ayakkabılarını giymeliler. Bu nedenle düğünü yaklaşan bayanlar için 2012 yılı için üretilmiş çok güzel gelin ayakkabılarını sunuyoruz.
  Ayakkabısız olmaz diyerek bu sayfamızda sizlere özel gelin ayakkabılarını paylaşıcaz umuyoruzki beğenize hitap ederiz.2012 Yılında evlenecek gelin adayları için titizlikle üretilmiş ayakkabı modelleri adeta birbiriyle yarışıyorlar.Platform topuk modası devam ediyor bunun yanı rıza daha düz ve rahat ayakkabı modeller,ide var sevgili gelin adayları, alacağınız ayakkabı en özel gününüzü renklendirirken aynı zamanda da ayağınızı rahatsız etmemelidir.
  bu nedenle de her iki ayağa birden giyerek denenmeli, en az 10 dakika kadar ayağınızda kalmalıdır. Yılın gelinlik ayakkabılarında taşlar, çiçekler, pullar ve ışıltılı detaylar ön planda. Beyazın yanında altın ve gümüş renkleri de kullanılmış. En güzel gelinlik ayyakkabıları modellerini de inceleyin…  Sponsorlu Bağlantılar

  En Güzel Makyaj Nasıl Yapılır, Makyaj yapmayı öğrenin!

  En güzel dalgalı saçlar 2012

  Bu sayfadaki "En Güzel Gelin Ayakkabıları 2012" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *