En güzel peri ve melek resimleri HD yüksek çözünürlük fotoğrafları

650 0
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazıda peri ve melek resmi ile ilgili resim arşivi yer almaktadır. Aşağıda peri ve melek resimleri masaüstü arka planları, peri ve melek duvar kağıtları kaliteli büyük boy tam ekran fotoları ile ilgili görseller verilmiştir.

peri ve melek En Güzel Resimleri Foto Galeri

Peri, birçok farklı kültürün efsane, folklor ve mitolojisinde bulunan bir ruh veya doğaüstü yaratıktır. Genellikle insan görünümünde, çoğunlukla çok küçük olduğu ve uçmak, büyü yapmak, geleceği görmek veya etkilemek gibi doğaüstü güçlere sahip olduğu düşünülmüş ve böyle tasvir edilmiştir. Popüler kültürde çoğunlukla genç ve güzel kadınlar olarak tasvir edilseler de, eskiden bitkin yaşlı kadınlar veya yaramaz yaşlı erkekler olarak tasvir edilirlerdi. Farsça kökenli bir kelimedir.
Peri , eski Türk inanışında “melek”tir. Aslı “Perişte” dir ve diğer türk dillerinde günümüzde de bu şekilde kullanılmaktadır, bizde ise kısalarak türkçemize peri şeklinde girmiştir.

 

 

Etiketler:arka plan peri resimleri, arkaplan peri resimleri, asi peri resimleri, duvar kağıdı melekler, duvar kağıtları melek resimleri, duvarda mele k resmi, en guzel periler, en güzel erkek melek resimleri, erkek melek resimleri, erkek melek resımlerı, erkek peri, erkek peri masaüstü, erkek peri resimleri, faerie pictures, fairy pictures, fairy resimleri, fantastical fairy pictures, fata ufficiale, harika peri resimleri, masa üstü melek resimleri, masaüstü melek resimleri, masaüstü melek resımlerı, masaüstü resimleri melek, melek çeşitleri, melek duvar kağıdı, melek duvar kağıtları, melek peri resimleri, melek resimleri, melek resimleri duvar kağıtları, melek resimli duvar kağıtları, melek resimli masa üstü, melek ve peri resimleri, melekli duvar kağıtları, misa peri resimleri, morgana ufficiale, peri fantezi resimleri, peri resimleri, peri resimleri duvar kagıtları, peri ve melek resimleri, periler

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapılmamış --> "En güzel peri ve melek resimleri HD yüksek çözünürlük fotoğrafları"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *