23.08.2014

  En hızlı indirme programı bedava indir, en iyi en güzel dosya indiricisi ücretsiz download

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bu yazımızda dünyanın en kaliteli ve en hızlı dosya indirme programlarından bedava olanını ve parayla satın alınanını sizlere sunuyoruz. Aşağıda en iyi ücretsiz hızlı dosya indiricisi program ile en güzel ücretli dosya download programının tanıtımları ve indirme linkleri yer almaktadır.

  Internet Download Manager (Ücretli Program)

  İnternet üzerinden indirdiğiniz dosya sayısı artıkça düzgün çalışan pratik bir indirme yöneticisine olanihtiyacınız da artar. İndirme yönetiminizi devralarak mevcut internet hızınızı optimize eden bu programlar daha hızlı ve düzenli dosya indirmek isteyen herkullanıcının imdadına koşuyor.

  Internet Download Manager ile dosya indirme hızınızı arttırabilir, yarım kalan indirme işlemlerinize dilediğiniz zaman devam edebilirsiniz.

  indir.jpg (240×58)

  jDownloader (Ücretsiz Program)

  Java tabanlı indirme yöneticisi jDownloader, yenilikçiyazılımları takip edenlerin tercihleri arasında. Sürekligüncellerek kullanıcı isteklerine cevap vermeye çalışanyazılım açık kaynak tercih edenlerin de ilk sırasında. Çoklu paralel dosya indirme, captcha resimdoğrulama tanıması, otomatik sıkıştırılmış dosya açma gibi dosya indirme işlemlerini pratikleştirenuygulamalarıyla dikkat çeken yazılım Türkçe dil desteği de sunuyor.

  jDownloader programı, Rapidshare, Megaupload vb. dosya barındırma sitelerinden sürekli olarak çok sayıda dosya indirmek durumunda olanlara mükemmel bir çözüm olarak geliştirilen ve tamamen Java ile yaratılmış ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

  indir.jpg (240×58)

  Sponsorlu Bağlantılar

  Ubuntu 11.10 Son Sürüm İndir Download

  E-kitap düzenleme ve yönetme programı indir (ebook düzenleyicis ve yöneticisi)

  Bu sayfadaki "En hızlı indirme programı bedava indir, en iyi en güzel dosya indiricisi ücretsiz download" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. 4 Haziran 2013

   gayet güzel yaedımcı programlar tesekkürler

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *