28.08.2014

  En iyi bitkisel saç boyaları ürün markaları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Saç boyatmak isteyenler için seçebilecekleri en iyi marka bitkisel saç boyaları aşağıda verilmiştir. Bu doğal saç boyaları hem kalite hemde  sağlık açısından sizin için en iyisi.
  Doğal ve bitkisel saç boyaları nedir? Bayanların çoğu saç sağlığı için bitkisel ya da doğal saç boyası tercih eder. Saçlarınızı boyatacaksanız doğal saç boyası zararı olmayan en iyi alternatiftir.
  Doğal saç boyaları yaban mersini, mavi kantaron, çay, soğan kabuğu, çivit, kına, hatmi çiçeği ve diğer bitki karışımları içerir. Doğal saç boyaları her saçta farklı durur.Tabii bir de doğal saç boyalarının markası ve kuaför de önemlidir.
  Saçdaki beyazları kapatma veya renk açma özelliği bulunan boyalar zararlı kimyasallar içermiyorlar. Bitkisel boyalar bu boyalardan biraz daha farklıdır. İçeriğinde amonyak bulunmaz. Alerjik riski azaltır.
  Saçları besleyen A ve C vitaminleri bulunur. Cilde bulaştığında ciltte iz bırakmaz. Beyazları kapatır.

  Doğal ve bitkisel saç boyaları ne kadar dayanır

  Doğal boya 12-24 şampuanlamaya kadar dayanıyor. Fazla köpürmeyen organik şampuanlar kullanabilirsiniz. Bitkisel boyalar da 12 şampuanlamaya kadar dayanır.

  Doğal ve bitkisel saç boyalarını kimler uygulayabilir

  Doğal boyayı saçları hasar görmüş, saç rengini yenilemek, beyaz telleri kapamak isteyen kadınlar kullanabilir. Saç renginden çabuk sıkılan ve değişim arayanlar için ideal. Bitkisel boyayı saçına parlak bir renk vermek ancak peroksit ve amonyaka maruz kalmak istemeyenler kullanabilir.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Saç ucu kırıkları için doğal maskeler ve bitkisel kürler çözümü

  Kadınların duymaktan hoşlandığı iltifatlar, en güzel komplimanlar

  Bu sayfadaki "En iyi bitkisel saç boyaları ürün markaları" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *