22.08.2014

  En Romantik Evlilik Teklifi

  Sponsorlu Bağlantılar


  Dünyanın her yerinde çılgın ve yaratıcı aşıklar sevdiği insanlara ilginç ve şaşırtıcı yöntemler ile evlilik teklifinde bulunabiliyorlar. Fakat son yıllarda görülen en romantik evlilik teklifi Türkiye’de yaşandı.
  Zonguldak’ta bir genç, sevgilisi hemşireye çılgın bir yöntemle evlilik teklif etti
  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyette bulunan Ereğli Demir Çelik Fabrikaları’nda (ERDEMİR) T.A.Ş. tekniker olarak çalışan Recep Akbıyık (26), Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Servisi’nde hemşire olarak çalışan sevgilisi Kudret Ulupınar’a, benzerine ender rastlanan yöntemle evlilik teklif etti.

  video


  Akbıyık, hastane yönetimi ile görüşerek sevgilisine mum ışıklarıyla evlilik teklifinde bulunmak istediğini söyledi. Hastanenin Nöbetçi Müdürü Tahir Güven’in izin ve onayı üzerine hastane çalışanlara planını anlatarak, kendisine yardımcı olmasını istedi. Recep Akbıyık, hastane bahçesine getirdiği mumları 3 arkadaşı ile birlikte yakarken, serviste nöbetçi olarak çalışan hemşire Kudret Güven de, hemşire arkadaşları tarafından oyalanarak, pencereden uzak tutuldu. Yakılan toplam 199 adet mumun ışığıyla yazıya “Benimle evlenir misin” yazısını görünce şaşıran Hemşire Ulupınar, çalan iş yeri telefonunda ise sevgilisinden sözlü olarak evlenme teklifi aldı.

  Oldukça duygulanan hemşire Ulupınar’ın her şeye rağmen telefonda ‘evet’ sözcüğünü telaffuz etmemesi üzerine ise Recep Akbıyık, elinde yaş pasta ve çiçekle sevgilisinin nöbet tutuğu odaya geldi. Dizlerinin üzerine çökerek, çiçeği sevgilisine veren Akbıyık, “Benimle evlenir misin?”diyerek, teklifini yineledi. Bu kez “evet” cevabı üzerine genç sevgililer, nöbetçi hemşireler, güvenlik görevlileri ve hastaların şaşkın bakışları arasında birbirlerine sarıldı.

  Hastane Nöbetçi Müdürü Tahir Güven başta olmak üzere romantik teklife şahit olan hastane çalışanları ve hastalar da, çifti kutladı. Kudret Ulupınar, teklifi beklemediğini ifade ederken sevgilisi Recep Akbıyık ise, 6 yıl önce tanıştıklarını ve ilk tanıştığı günden itibaren böyle bir teklifi hayal ettiğini ifade etti. Akbıyık, “Tam 6 yıldır bu teklifin hayalini kuruyordum. Hastanede çalıştığı için olur mu, olmaz mı diye çok düşündüm. Hastane Nöbetçi Müdürü Tahir Güven’e durumu anlatıp, izin istedim. Onay verince bu sürpriz teklifimi yaptım. Bundan sonra da sürprizlerimi devam ettireceğim” diye konuştu.

  Sponsorlu Bağlantılar

  En İyi Kahve Makineleri, 2012 Model Kaliteli ve Tam Otomatik

  Bebekler Niçin Ağlar ve Bebek Ağladığında Ne Yapmalı

  Bu sayfadaki "En Romantik Evlilik Teklifi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *