23.07.2014

  Enrique Iglesias Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler: Enrique Iglesias Kim, Enrique Iglesias Biyografi, Enrique Iglesias kaç yaşında yaşı kaçtır, Enrique Iglesias doğum tarihi, nereli, Enrique Iglesias boyu kaç, Enrique Iglesias hayatı ve yaşamı

  Enrique Iglesias Biyografisi

  Enrique Iglesias 8 Mayıs 1975 İspanya Madrid Doğumludur..Gerçek adı Enrique Miguel Iglesias Preyslerdir. Tagalog (Filipinler yerli bir kabileye ait)soyundan gelen bir melezdir. Büyük çapta reklamı yapılan büyükbabasının İspanya’da kaçırılışından sonra Iglesias Miami, Florida’ya 1983′te 8 yaşındayken taşınmıştı. Miami’deyken Iglesias bir milyarderin çocuğu olarak lüks hayattan zevk almaya başlamıştı , ama o ufak şeylerden de tat almak istiyordu gerçek sonraları onun konserlerinde cıvıl cıvıl elbiseleri ve beyaz pamuklu tişörtüyle ortaya çıkacaktı.


  Iglesias
   ilk performansını Hello Dolly müzikali içinde lisede yapmıştır .Miami üniversitesine devam ederken , gelecekte menajeri olacak kişi onu keşfetmiş ve ilk denemesinde çok etkilenmişti. Enrique Martínez takma adını kullanarak iki adet demo çıkarmıştır. Aylar sonra, Iglesias Fonovisa ile anlaşmış ve Torontoya ilk albümünü kendi ismiyle çıkarmak için gitmiştir.

  Iglesias’ın albüm satışları 40 milyonu geçmiştir. Bu onu dünyadaki en iyi satan ispanyol müzisyenlerin arasında sokmuştur. Iglesias babasının müthiş satış grafiğini yakalamıştır ve dünyanın en çok satan İspanyol şarkıcısı ünvanını almıştır.

  Bu sayfada Enrique Iglesias isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Sarp Bozkurt Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Artun Ünsal Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Bu sayfadaki "Enrique Iglesias Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  9 Yorum

  1. Beyza
   16 Mayıs 2012

   Enrique manyağı oldum atakanın olduğu gibi…

  2. Aseee...
   16 Mayıs 2012

   Bi adamda boyle mı tıp olur yaaa… Sarkıları desen apayrı hele tonight varya adamı öldürüyo… Enrique seni seviyorum…

  3. Rıdvan can karafazlı
   16 Mayıs 2012

   Şeyma seni seviyorum, enrıque yi kıskanıyom senden sebep… Of anam of

  4. Ayşe Nur Yıldız
   26 Temmuz 2012

   Enrique seni çok seviyorum şarkıları çok beğeniyorum harikasın bitanesin <3 <3

  5. Arzu
   22 Eylül 2012

   Beni hayata baglayan yuzun ve sesin sahibi ENRI<3

  6. gizem aylin iki arkadaş
   26 Şubat 2013

   enrı seni ççççççoooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk seviyoruz bir gülüşün bizi hayata bağlıyorrrrrrrrr senin resimlerine her saniye bakmadan duramıyorummmmmmmmmmmm seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkk seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

  7. adaa
   27 Şubat 2013

   seni seviyorummm sana aşığım dünyanın en zevkli müzikleri senin harikasın çok yakışıklsın her gün resimlerine bakıyorum

  8. 14 Ağustos 2013

   ooooo bnim abimmm çok yakışıklı değilmi

  9. nesli acar
   2 Haziran 2014

   enri çooooooooooooooooooooooooook ama çooooooooooooooooooooooook tatlısın!
   sana bayılıyoruz!!!

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *