25.07.2014

  Eşimi nasıl eve bağlarım, kocamı eve bağlamak için ne yapmalıyım

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kocanızı Eve Bağlamanın Yolları

  Eşinizi Eve Bağlamanın Yolları Nelerdir

  İlişkilerde pek çok kadının şikayeti eşinin ona yeteri kadar ilgi göstermemesi ve birlikte geçirdikleri zamanın azlığıdır. Evlilik terapistleirnin hemen hepsi eşinizin evden gitme sebepleri ve ilgisizliğinin temelinin aslında sizde olduğunu söylüyor.

  Yani aslında ilgi göstermeyen kadına karşılık bir süre sonra erkek de çareyi ilgi göstermemekte buluyormuş. BUnda en büyük etkense kadının nasıl olsa evdeyim deyip kendine özen göstermemesiymiş. Ama ben şahsen buna katılmıyorum. Eğer erkekler bundan şikayet edip ilgisiz davranıyorlarsa, en doğru olan kadınla işbölümüne gidip onun yükünü azaltmaktır.

  Eşinizi eve bağlamanın en önemli noktası ilişkinizi sürekli canlı tutmak. İlişkideki monotonluktan kurtulmak için sürprizler yapabilir, eşinizi şaşırtabilir ve herşeyden önce kendinizi iyi hissettirecek işler yapmalısınız. Emin olun bu eşinize de yansıyacaktır.

  İlişki boyunca kıskançlığı zarar verecek kadar abartmaz, beklentileirnizi düşük tutarsanız ilişkiniz daha sağlıklı bir hale gelecektir.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yüzün şekline uygun allık sürme yöntemleri

  Erkeklerin kızdığı şeyler, erkekler en çok nelere kızar

  Bu sayfadaki "Eşimi nasıl eve bağlarım, kocamı eve bağlamak için ne yapmalıyım" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *