28.08.2014

  Evde kolay yüzük yapımı, pratik güzel yüzükler nasıl yapılır resimli yapılışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kendi yüzüğümüzü kendimiz yapalım!

  Evde çok pratik malzemelerle yapabileceğiniz 5 tane yüzük tarifimiz var. Sezonun en yeni trendi zımba yüzükle başlayalım.

  Eski, ayarlanabilir (parmağınıza göre sıkıştırabildiğiniz) yüzüklerinizin taşlarını çıkardıktan sonra penseyle arkadan kollarını ayırarak kıvırın. Zımba boncukların arkasına silikon sürdükten sonra kıvırdığınız uçlara sabitleyin. Ortadaki boncuğun biraz daha geride durması gerektiğini hatırlatalım.  İşte çok kolay bir model daha! Bunun için renkli elektrik kablolarını bile kullanabilirsiniz. Sadece penseyle şekillendirin. Bu yüzüğün en güzel yanı birkaç tane yüzükle birlikte muhteşem şekilde kombinasyonlar oluşturabilmesi… Bu yüzden bir taneyle yetinmeyin!

  Bu modeli ayak yüzüğü olarak da kullanabilirsiniz.

  Eski sade yüzüklerinize hayat verin. Ayakkabı bağcığı, eski kurdeleler, kumaş artıkları… Her şeyi kullanabilirsiniz. Sadece fiyonk atmadan önce silikon sürmeniz gerekiyor. Böylece düğüm asla dağılmaz


  Şu sıralar her yerde satılan ince yüzüklerin arasına kullanmadığınız bir zincir geçirerek çok şık bir model yaratabilirsiniz. Parmağınızı rahatça hareket ettirebilecek kadar uzun bir zincir kesin. Bu modeli farklı parmaklara takılabilen çoklu bir yüzük yapmak için de kullanabilirsiniz. Zinciri yukarı-aşağı değil, yanlara sabitlemeniz yeterli!

  Hala bir yerlerden kullanılmayan kuruşlar çıkıyorsa değerlendirelim. İstediğiniz ojeyle madeni paraları renklendirin, daha sonra silikonla yenilemek istediğiniz yüzüğe yapıştırın. Bu modeli düğmelerle de yaratabilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  2012 Yaz Mevsimi Takı Modası ve Takı Trendleri

  2012 Bu Yazın Modası Oje Rengi Trendleri Neler?

  Bu sayfadaki "Evde kolay yüzük yapımı, pratik güzel yüzükler nasıl yapılır resimli yapılışı" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *