Facebook arkadaşlardan otomatik spam mesajları engelleme, nasıl engellenir, iptal etme, nasıl iptal edilir, ne yapmak gerekir?

281 1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşımın hesabı duvarımda spam paylaşıyor, ancak bunu arkadaşım yapmıyor.

Facebook’ta arkadaşım göndermediği halde hesabı spam paylaşıyor, sorun nedir?

Arkadaşınızın hesabı spam veya reklam mesajları ya da bağlantıları paylaşıyorsa, arkadaşınızın bilgisayarına kötü niyetli yazılım indirilmiş veya giriş bilgileri profilinden spam göndermek amacıyla bir başkası tarafından çalınmış olabilir. Lütfen arkadaşınızı Yardım Merkezimiz’in e-dolandırıcılık sayfasını ziyaret etmeye teşvik edin. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Arkadaşınızın hesabı başka bir kişi tarafından ele geçirildiyse, bunu buraya tıklayarak da şikayet edebilirsiniz. Ne yazık ki, bir kullanıcının hesabıyla ilgili bilgileri hesap sahibinden başka kimseye veremiyoruz. Bu sorunu daha kapsamlı incelememizi istiyorsanız, lütfen arkadaşınızın kendi hesabından veya e-posta adresinden Yardım Merkezi’nin Gizlilik ve Güvenlik sayfalarına bakmasını sağlayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum --> "Facebook arkadaşlardan otomatik spam mesajları engelleme, nasıl engellenir, iptal etme, nasıl iptal edilir, ne yapmak gerekir?"

  1. FUNDA

    lütven yardım ben paylaşmadıgım halde arkadaşlarımın duvarında benim adıma reklam amaçlı paylaşımlar oluyo ve arkadaşlarım bu konudan cok şikayetci haklılarda ne yapmam gerekiyo lütven en kısa zamanda beni bilgilendirirseniz ne yapmam gerektigini anlatırsanız sevinirim şimdiden tsk edrim …

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *