29.08.2014

  Facebook zaman tüneli eski gönderiler nasıl gizlenir gizleme resimli anlatım

  Sponsorlu Bağlantılar

  Eski durum güncellemelerinizi, fotoğraflarınızı veya paylaştığınız bağlantıları gizlemek için bu gönderiye gidin ve sağ üst tarafındaki kalem simgesinin üzerine tıklayın. Buradan gönderiyi gizlemeye yönelik seçeneği seçin.

  Zaman Tüneli’nizde belirli bir gönderiyi korumak, ancak bazı kişilerin onu görmemesini sağlamak istiyorsanız, profil sayfanızdayken kapak fotoğrafınızın hemen altında bulunan “Yaptıklarının dökümü” düğmesine basın. Burada gönderilerin sağ tarafında bulunan çark simgesine tıklayarak gönderilerinizi kısıtlamanız mümkün.

  “Yaptıklarının dökümü” sayfasında size gösterilen etkinlikleri filtrelemeniz de mümkündür. Bunun için sayfanın sağ üst tarafındaki “Tümü” düğmesine tıklayın ve notlara, beğenmelere vs. göre filtrelemeyi etkinleştirin.

  kaynak :chip

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bebek profil resimleri, en güzel bebekli profil fotoğrafları, ilginç komik tatlı şirin bebek resmi

  Kablosuz ağ şifreleme resimli, wireless kablosuz ağ nasıl şifrelenir, kablosuz ağa şifre koyma nasıl yapılır

  Bu sayfadaki "Facebook zaman tüneli eski gönderiler nasıl gizlenir gizleme resimli anlatım" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *