Facebooka üye olmak istiyorum, facebooka nasıl üye olurum, facebooka kaydolmak istiyorum nasıl kayıt olabilirim?

362 2
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook hesabı açmak için Kaydol sayfasında, tam adınızı Facebook kullanıcı adı e-posta adresinizi, istediğiniz şifreyi, cinsiyetinizi ve doğum tarihinizi bildirmeniz yeterlidir.

Kayıt formunu doldurmanızın ardından, verdiğiniz e-posta adresine Facebook tarafından bir e-posta gönderilecektir. Onay bağlantısına tıklayarak kaydolma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Sağ üst köşede bulunan Profil butonuna basarak kendiniz için bir fotoğraf yükleyebilirsiniz. Bu alanda soldaki resim kısmının olduğu yerin üstüne geldiğinizde, bir kalem işareti görünecektir. Bu kalem işaretinin üstüne geldiğinizde Profil resmini düzenle” kısmından bilgisayarınızdaki bir fotoğrafınızı Facebook profil resminiz olarak yükleyebilirisniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum --> "Facebooka üye olmak istiyorum, facebooka nasıl üye olurum, facebooka kaydolmak istiyorum nasıl kayıt olabilirim?"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *