26.07.2014

  Facebooka üye olmak istiyorum, facebooka nasıl üye olurum, facebooka kaydolmak istiyorum nasıl kayıt olabilirim?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Facebook hesabı açmak için Kaydol sayfasında, tam adınızı Facebook kullanıcı adı e-posta adresinizi, istediğiniz şifreyi, cinsiyetinizi ve doğum tarihinizi bildirmeniz yeterlidir.

  Kayıt formunu doldurmanızın ardından, verdiğiniz e-posta adresine Facebook tarafından bir e-posta gönderilecektir. Onay bağlantısına tıklayarak kaydolma işlemini tamamlayabilirsiniz.

  Sağ üst köşede bulunan Profil butonuna basarak kendiniz için bir fotoğraf yükleyebilirsiniz. Bu alanda soldaki resim kısmının olduğu yerin üstüne geldiğinizde, bir kalem işareti görünecektir. Bu kalem işaretinin üstüne geldiğinizde Profil resmini düzenle” kısmından bilgisayarınızdaki bir fotoğrafınızı Facebook profil resminiz olarak yükleyebilirisniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Zaman Tünelinden Eski Profile Geçiş, Nasıl Geçilir, Geçmek İstiyorum Ne Yapmak Gerekir?

  Facebook Castle Ville Giremiyorum, Neden Girilmiyor, Açılmıyor, Açılmamasının Sebebi Çözüm

  Bu sayfadaki "Facebooka üye olmak istiyorum, facebooka nasıl üye olurum, facebooka kaydolmak istiyorum nasıl kayıt olabilirim?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  2 Yorum

  1. meryem
   13 Mart 2013

   neden kayıt olamıyom

  2. 5 Şubat 2014

   nerden kayıt olunuyor

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *