29.07.2014

  Facebookta birini engellersem nolur, engelleme ne işe yarar?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Facebook’ta engelleme nedir, birisini engellersem ne olur?

  Özet: Engelleme belirli insanların profilinizi görmesini engeller.

  Engelleme belirli insanların profilinizi görmesini engeller. Engellediğiniz kişiyle aranızdaki tüm bağlar (arkadaşlık bağlantıları, arkadaşlık detayları vs.) kesilecektir. Engellediğiniz kişiler profilinize erişemeyecek ve sizi arama sonuçlarında ve arkadaş listelerinde göremeyecektir. Engelleme işlemi karşılıklıdır; yani engellediğiniz kişiler de size görünmez olacaktır.
  Birisini engellemenin, üçüncü şahıs uygulamalarındaki etkileşimlerde olduğu gibi tüm iletişimi engellemeyebileceğini ve internet üzerinde başka bir yerde geçerli olan bir işlem olmadığını unutmayın.
  Engellemeyi kaldırmanın bağlantıyı yeniden oluşturmayacağını lütfen unutmayın. Bir arkadaşınızı engelleyip daha sonra Engellenenler Listenizden çıkarırsanız, kendisine yeni bir arkadaşlık isteği göndermeniz gerekir.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Facebook arkadaşlıktan çıkarma ve arkadaş silme nasıl yapılır?

  Facebook Ad değiştirme, facebookta isim nasıl değiştirilir, adımı nereden değiştirebilirim?

  Bu sayfadaki "Facebookta birini engellersem nolur, engelleme ne işe yarar?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *