02.08.2014

  Facebookta kapak fotoğrafını kapatma gizleme

  Sponsorlu Bağlantılar

  Facebook kapak fotoğrafını kapatma gizleme nasıl yapılır,

  Facebookta kapak fotoğrafları nasıl gizlenir,

  Facebook kapak resmini kapatmak gizlemek için ne yapılır, nerden kapatılır,

  Facebook zaman tüneliyle birlikte hayatımıza giren 850 px 315 px ölçülerindeki kapak fotoğrafları facebook sayfaları için canlılık yaratıyor. Birçoğumuz henüz zaman tüneline alışamamışken başka bir sorunla daha karşı karşıyayız. O da bu resimlerin gizlilik ayarlarının standart olarak herkese görünüyor olması. Maalesefki şuan için bu resimleri gizlemek söz konusu değil.

  Facebook Kapak fotoğraflarınızı kaldırabilirsiniz. Öncelikle kapak fotoğrafınızı kaldırın. Fotoğrafı kaldırdıkdan sonrada kapak fotoğraflarını teker teker silmeniz gerekmektedir. Yada direk olarak kapak fotoğrafları albümünü silmeniz gerekiyor.

  Silmek istediginiz resmi seçin ve aşagıda seçenekler diye bir buton olacak bu butona tıklayın açılan menüden bu fotoğrafı sil seçenegine tıklamanız yeterlidir. Bu şekilde bu fotoğraflardan kurtulmuş olursunuz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Facebook Kapak Fotoğrafı Değiştir

  Facbookta kapak fotoğrafının boyutu kaçtır?

  Bu sayfadaki "Facebookta kapak fotoğrafını kapatma gizleme " konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *