28.08.2014

  Facebooktan bana otomatik bildirimler geliyor, nasıl engelleyebilirim, nereden iptal edilir?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bazı kişilerin tercihleri, “Kapalı” olarak ayarladıkları halde “Açık” olarak değiştirilmiştir. Bu sorun, Facebook uygulamasını cep telefonunuzda (BlackBerry) kullanmanızdan kaynaklanıyor olabilir. Bu sorunla karşı karşıyaysanız, lütfen şikayetiniz için sayfayı ziyaret edin: Giriş Yap | Facebook

  Facebook gelen mailleri durdurma-bildirimleri kapatma

  bildirim Facebook gelen mailleri durdurma bildirimleri kapatma

  Facebook hesabı olup sürekli gelen maillerden rahatsız olanlar mail gelen kutusu dolup taşanlar için facebook hesabınızdan “sadece” gelen mailleri kapatmayı kısaca anlatmak istiyorum..

  Bu işlemlerden sonra facebook hesabınızda hiçbirşey değişmeyecek sadece size gelen mail bildirimleri duracak artık facebook hesabınızdaki hareketleri facebook hesabınıza girerek takip edeceksiniz..

   

  İşlem çok basit Facebook hesabınıza giriş yapacaksınız..giriş yaptıktan sonra mavi üst barda en sağdaki ok’a oradan “Hesap Ayarları” linkine tıklayacaksınız ardından açılan sayfada solda 3. bağlantı olan Bildirimlere tıklayacaksınız..

  Açılan sayfada tüm uygulamalar ve tüm bildirimler görünüyor olacak..İstediğiniz uygulamanın sağındaki düzenle butonuna tıklayarak bu ayarlamaları kafanıza göre yapıp kayıt edin, artık bildirimlerden kurtuldunuz..

  (ilk resimdeki alanın tiki duruyorsa bildirimleri özelleştiremezsiniz, tek tek bildirimleri ayarlamak için önce bu tiki kaldırın.)

  10368125 Facebook gelen mailleri durdurma bildirimleri kapatma

  68350427 Facebook gelen mailleri durdurma bildirimleri kapatma

  Sponsorlu Bağlantılar

  Facebook durumumu ve mesajlarımı kimin göreceğini ayarlama, nasıl ayarlayabilirm, nereden ayarlanır?

  Facebook yakınlardaki aktiviteleri gizleme, nasıl gizleniyor, nereden gizleyebilirim?

  Bu sayfadaki "Facebooktan bana otomatik bildirimler geliyor, nasıl engelleyebilirim, nereden iptal edilir?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. selin
   21 Kasım 2013

   benim facem calindi ama hala faceden bildirim geliyo ne yapmam lazim …

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *