23.08.2014

  Farsça öğrenme programı seti indir

  Sponsorlu Bağlantılar

  Farsça öğrenme seti bedava indir, farsça öğrenme programı ücretsiz indir yükle, farsça dersleri bedava download, farsça dil eğitim video ve kitap setleri ücretsiz indir

  PIMSLEUR FARSÇA EĞİTİM SETİ – 1 CD

   

  Demo farsça öğrenme dersi indirip dinlemek için tıklayınız.

  Pimsleur dil eğitim programları ile istediğiniz yabancı dili kurallarına uygun olarak konuşmayı öğreneceksiniz. Dünyanın en meşhur eğitim bilimci D.r. pimsleur tarafından sunulan bu mükemmel set level 1, Level 2 ve Level 3 bölümlerinden oluşmaktadır.


  Setin anlatım dili ingilizce olmakla beraber bu set ile çalışabilmek için orta derece ingilizce bilmeniz yeterlidir. pimsleur eğitim programları mp3 dosyalarından oluşur her levelde herbiri ortalama 45 er dakikalık 30-35 ders bulunur. size anlatılan dersleri özel olarak pdf formatında hazırlanmış kitaptan takip etmek süretiyle derslere katılırsınız. Pimsleur eğitim setinin her leveli normal olarak 16 audio cd den oluşur, biz bu audio cdleri mp3 formatına çevirmek suretiyle cd karmaşını önleyerek her level’i 1 mp3 cd olarak düzenledik ve sizlere sunduk… Sonuçta 3 cd den oluşan mükemmel bir set çıktı ortaya… Sizde şimdi kendinize bir fırsat verin ve pimsleur eğitim setleri ile kolayca dil öğrenmenin keyfini yaşayın….

  FARSÇA ÖĞRENME PROGRAMI SETİ İLE İLGİLİ DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

    FARSÇA EĞİTİM SETİ İNDİR, FARSÇA ÖĞRENME PROGRAMI – LEARN PERSİAN TALK NOW BEGİNNERS – FARSÇA ÖZELLİKLERİ

  Özellikleri :

   

  Farsça öğrenme yazılımı. (Başlangıç Seviyesi)

   

   

   

  • Yabancı dili hızlı bir şekilde öğrenmek isteyelenler için tasarlanmış bu program dünyada 2 milyondan fazla sattı.
  • Yeni ve eğlenceli methoduyla size öğrendiklerinizi hatırlamanıza yardımcı olacak anahtar kelimeler verme imkanı.
  • Sesli kayıt özelliği ile konuştuklarını ekrandaki konuşmacıyla karşılaştır.Dört seviye tespit sınavı ile  öğrendiklerini test et,puanını gör,kendini ilerlet.
  • Otomatik lokalizasyon; 80’den fazla Yabancı dile çevrim seçeneği. İçerdiği konular; Selamlaşmadan, numaralara, ilk sözcüklerden, alışverişe, vücut öğelerinden yiyeceklere, renklerden, sayılara kadar tüm cümle, deyim ve kelimeler.
  • Resimli sözlüğü yazıcınızdan alma imkanı vardır

  Farsça öğrenme programı seti hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

   

  Sponsorlu Bağlantılar

  köpek uçmak istemiş şarkısı sözleri

  Ağaç işleri endüstri mühendisleri kaç para kazanıyor, maaşları ne kadar

  Bu sayfadaki "Farsça öğrenme programı seti indir" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *