20.08.2014

  Fransızların Giyim Tarzları Nasıldır, Fransız Modası, Fransızlar Nasıl Giyinir Neler Giyer?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yemekte, edebiyatta ve sanatta olduğu gibi giyim tarzında da bir Fransız tarzından bahsetmek mümkündür. Fransız stili olarak adlandırılan bu tarz, Fransızların yüzyıllardır giyimde öncü olmasına sebep oldu. Chanel’den Givenchy’e hepsinin vizyonu ortaktı: zeki, zamansız, sofistike ve dişi…

  Fransız giyim tarzını yakalamk için; en önemli unsur olan sadelik için sadece bir bölüme dikkat çekmeyi ve dikkatlerin orada kalmasını sağlamayı unutmamalısınız; aynı anda kırmızı ayakkabılar ve kırmızı bir ceket Fransız stiline uygun düşmeyecektir.

  Genellikle yeni akımları klasik tarzları ile harmanlamayı bilen Fransız kadını, gün içinde doğal ve pastel tonları tercih etse de geceleri kırmızı, mor ve hardal sarısı gibi koyu ve dikkat çekici olanlara yönelebilir.

  İşte size Fransız giyim tarzından bazı örnekler:

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rahat Topuz Saç Modelleri Rahat Topuz Şekilleri

  Türban Topuz Saç Modelleri, Türbanlı Topuz Şekilleri

  Bu sayfadaki "Fransızların Giyim Tarzları Nasıldır, Fransız Modası, Fransızlar Nasıl Giyinir Neler Giyer?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *