28.08.2014

  Galaxy S3′ün bilinmeyen özellikleri ve az bilinen fonksiyonları

  Sponsorlu Bağlantılar

  Samsung Galaxy S3 ün bilinmeyenleri nelerdir?

  Dünyanın en çok satan akıllı telefonlarından Galaxy S3 pek çok kullanıcının bilmediği bir dizi özelliği içinde barındırıyor. İşte Galaxy S3 sahiplerine telefonlarından daha fazla verim alabilmeleri için ipuçları…

  Giriş ekranları arasında parmağınızla kaydırarak geçiş yapmanız mümkün. Ancak Galaxy S2′den gelen bir işlev sayesinde alt tarafta görünen noktaların üzerinde parmağınızı bir süre tutarak sayfa numarasını görebilir, sağa sola kaydırarak bıraktığınızda istediğiniz sayfa numarasına hemen gidebilirsiniz.

  Güneş altında ekranınızdaki yazıları okumakta zorlanıyorsanız, negatif renkler seçeneğini deneyebilirsiniz. Bu seçeğene Ayarlar > Erişebilirlik altından ulaşmanız mümkün. Bu seçenek etkin durumdayken fotoğraf çekmek isterseniz, fotoğraf çektiğiniz sırada görüntüyü negatif olarak görseniz de görüntüler “gerçek” renkleriyle kaydedilecektir.

  İki parmağınızı ekrana yan yana yerleştirerek aşağı doğru çektiğinizde giriş ekranınızı düzenlemenizi sağlayan ekran açılacak. Burada ev simgelerinin üzerine uzun basarak varsayılan giriş ekranınızı değiştirmeniz mümkün. Aynı şekilde ekranlara uzun dokunup sürükleyerek giriş ekranlarınızın sıralamasını değiştirebilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  iPhone 6 özellikleri nasıl olacak, iPhone 6 ne zaman çıkacak?

  Samsung Galaxy S4 Türkiye’de Ne Zaman Satılacak ve Fiyatı Ne Kadar Olacak?

  Bu sayfadaki "Galaxy S3′ün bilinmeyen özellikleri ve az bilinen fonksiyonları" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *