29.08.2014

  Gezginler video küçültme programı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bu konuda gezginler.com sitesinde yer alan gezginler video küçültme programının tanıtımı ve indirme linki verilmiştir. Aşağıdan gezginler video küçültme programını ücretsiz olarak bedava indirebilirsiniz.

  Video Boyutu Küçültme Programı indirerek yüksek boyutlu videolarınızı küçültebileceksiniz. Video Boyutu Küçültme Programı indirdikten sonra bilgisayarınıza kurun ve video dosyalarınızı küçültmeye başlayın. Video Boyutu Küçültme Programı olan VirtualDub indirip tek cd ye sığmayan video dosyalarınızı yüksek oranda küçülterek istediğiniz boyut getirebilmektedir. Video Boyutu Küçültme Programı VirtualDub ‘ın bedava olması sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. VirtualDub programı ayrıca video dosyalarımızı kesip almak içinde kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Video küçültme programı bizlere Avi, ogm, mkv formatındaki video dosyalarımızı Divx, XviD vb. formatlara çevirerek boyut küçültme işlemlerini yapmaktadır.

  Gezginler Video Küçültme Programı

  Sürüm 1.7.3
  Boyut 1.30 Mb
  Dil İngilizce
  Lisans bedava

  Video küçültme programını indirip video küçültme programı ile büyük boyuttaki video dosyalarınızı küçültmek için tıklayınız:

  Sponsorlu Bağlantılar

  EN KALİTELİ SATRANÇ OYUNU İNDİR BEDAVA ÜCRETSİZ YÜKLE

  Windows 7 bilgisayarı webcam

  Bu sayfadaki "Gezginler video küçültme programı" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *