30.07.2014

  Göz Kapağındaki şişlik nasıl geçer, ne iyi gelir

  Sponsorlu Bağlantılar

  Göz Kapağı Şişmesi Nasıl Geçer, göz kapağının şişmesine karşı bitkisel çözüm, şişliğe iyi gelen bitki kürleri doğal karışımlar şifalı otlar:

  Göz kapaklarındaki Şişmenin Tedavisi için öncelikle nedeni bilinmelidir. Şişliğe neden olan durum ortadan kalktığında şişlik kendiliğinden geçecektir. Bununla birlikte, poşet çayların poşetleri, çay demlendikten sonra alınıp soğutularak göz kapaklarının üzerine konursa göz ağrısına ve şişmeye iyi gelir.

  göz kapağı şişmesi bitkisel tedavisindeki bitkiler
  Gül, Ebegümeci, Papatya, Kırlangıç otu, Sarmısak

  Hazırlanış Şekli:
  +Kurutulmuş gül yaprakları sıcak suda demlenir. Süzülerek elde edilen sıvıya bir çorba kaşığı sarmısak suyu ilave edilir. Tedavi süresince göz kapaklarına günde iki kez pansuman yapılır.

  +Ebegümeci yaprakları sıcak suda demlenir. Sıkılarak elde edilen posa, pomad kıvamına gelinceye kadar sarmısak suyu ile karıştırılarak yoğrulur. Hazırlanan pomaddan, yatmadan önce göz kapaklarına sürülür.

  +Papatya çiçekleri suda demlenerek süzülür. Elde edilen sıvı ile tedavi süresince göz kapaklarına kompres yapılır.

  +Kırlangıç otu yaprakları kaynar suda demlenir. Süzülerek elde edilen sıvıya gül suyu ilave edilerek karıştırılır. Isıtılan pamukla göz kapak larına kompres yapılır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Resimli Kaş Alma Yöntemleri ve Teknikleri

  Basen Eritme Yöntemleri, Resimli Basen Eritme Egzersiz Hareketleri

  Bu sayfadaki "Göz Kapağındaki şişlik nasıl geçer, ne iyi gelir" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *