22.08.2014

  Gülben Ergen canlı yayında ağladı [video]

  Sponsorlu Bağlantılar


  TRT 1′de sunduğu Gülbence adlı programına tasavvuf sohbetleri ile gönülleri fetheden araştırmacı yazar Cemalnur Sargut’u konuk eden Gülben Ergen canlı yayında duygusal anlar yaşadı.

  Cemalnur Sargut’un dini ve tasavvuf konularında anlattıklarından etkilenen Gülben Ergen, Cemalnur Sargut’u dikkatle dinledi. Cemalnur Sargut’u stüdyoda bulunan iki genç kızın pür dikkat dinlediğini ve izlediğini fark eden Gülben Ergen, o kişinin kim olduğunu sordu.
  Cemalnur Sargut onların kızlarını olduğunu söyledi ve sözlerine şöyle devam etti:

  AİLE SAADETİNDEN BAHSEDİLİNCE AĞLADI

  Onlar benim çok sevgili kızlarım. Her şeyim onlar benim. Biz bir aileyiz, hep beraberiz, çok mutluyuz. Gerçekten mutluyuz. Çok acı şeylar yaşadık ama biz acıları zevk edinmeyi öğrendik.” deyince Gülben Ergen duygulu anlar yaşadı. Aile saadetinden bahsedilince ağlamamak için kendini zor tutan Gülben Ergen daha fazla dayanamadı ve kameralar önünde gözyaşlarına boğuldu.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Uykudan uyanan çocuğa ölü numarası şakası

  Steve Jobs’ın tanıttığı ilk Macintosh bilgisayar videosu

  Bu sayfadaki "Gülben Ergen canlı yayında ağladı [video]" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *